PORTERS - GOLS ENCAIXATSTOTALLLIGAEUROPACOPASUPER
COPA
COPA
LLIGA
NO
OFICIALS
PJGEPJGEPJGEPJGEPJGEPJGEPJGE
VICTOR VALDESVictor Valdes Arribas284122322148
ZUBIZARRETAAndoni Zubizarreta Urreta253118203348
RAMALLETSAntoni Ramallets Simon244816344945
SADURNISalvador Sadurní Urpí2033162647
VELASCOJuan Zambudio Velasco1937173522
URRUTIFrancisco Javier Gonzalez Urrutikoetxea 13208131146
TER STEGENMarc-André Ter Stegen1114881125
NOGUESJuan José Nogués Portalatín11191119
ARTOLAPedro Maria Artola Urrutia10181018
REINAMiguel Reina Santos846123
HESPRudolfus Hubertus Hesp7115625
PINTOJose Manuel Pinto Colorado610610
BONANORoberto Óscar Bonano674423
BUSQUETSCarlos Busquets Barroso6104624
PESUDOJose Manuel Pesudo Soler5959
BRAVOClaudio Andrés Bravo Muñoz4646
VITOR BAIAVítor Manuel Martins Baia452223
MORAPere Valentí Mora Mariné4242
MIROLluís Miró Doñate452322
PLATKOFerenc Platko Kopiletz452421
ARGILAFernando de Argila Pazzaglia312312
IBORRAJosep Iborra Blanco31726111
AMADORAmador Lorenzo Lemos2222
BRULluís Bru Masipó210210
ARAMBURUFrancisco Aramburu2525
NETONorberto Murara Neto1313
PEPE REINAJose Manuel Reina Saez1212
DUTRUELRichard Philippe Dutruel1010
ARNAUFrancesc Arnau Grabalosa1313
AMIGOVicent Amigó Navarro1313
ESTREMSPere Estrems Navarra1111
GOIKOLEAFrancisco Javier Goicolea Areitio1212
QUIQUEEnrique Martin Navarro1010
VALEROJosep Valero Martin1010
CRUZManuel De la Cruz Martínez1414
VIDALManuel Vidal de Cárcer1111
LLORENSRamon Llorens Pujadas1010
SOLÀCristòfol Solà Coll1313
URIACHJaume Uriach Lafita1212
VIDALManuel Vidal Hermosa1212
PÀMIESLluís Puelles Pàmies1111

En lliga, Noguès i Vidal de Cárcer són substuït i substitut, amb un gol rebut cadascú; i Solà i Uriach, substituït i substitut, van rebre 3 i 2 gols, respectivament. En el campionat de copa, Ramallets i Estrems, substituït i substitut, van rebre 0 i 1 gol, respectivament.

PORTERS - GOLS ENCAIXATSTOTALLLIGAEUROPACOPASUPER
COPA
COPA
LLIGA
NO
OFICIALS
PJGEPJGEPJGEPJGEPJGEPJGEPJGE
CASILLASIker Casillas Fernández37642747234549
BUYOFrancisco Buyo Sánchez293920303465
MIGUEL ANGELMiguel Ángel González Suárez202916242223
ALONSOJuan Adelarpe Alonso19411530411
BETANCORTAntonio Rodrigo Betancort Barrera1216111511
GARCIA REMONMariano García Remon11151115
BAÑONJosé Bañon González11211121
KEYLOR NAVASKeylor Antonio Navas Gamboa10196142421
ZAMORARicardo Zamora Martínez101591510
VICENTEJosé Vicente Train81461024
DOMINGUEZRogelio Antonio Domínguez López812432227
ILLGNERBodo Illgner7125824
AGUSTINAgustín Rodríguez Santiago61323410
DIEGO LOPEZDiego Lopez Rodriguez593722
MARZÁGonzalo Marzá Trilles593524
COURTOISThibaut Courtois4747
JUNQUERAAndrés Avelino Zapico Junquera432221
ARAQUISTAINJosé Araquistain Arrieta422022
CÉSARCésar Sánchez Domínguez321121
CAÑIZARESJosé Santiago Cañizares Ruiz361323
ESQUIVAEnrique Esquiva González3636
JAROPedro Luis Jaro Reguero2424
OTXOTORENAJosé Manuel Otxotorena Santacruz2323
ADAUTOAdauto Iglesias Fernández2424
ESPINOSAJosé Luis Espinosa Pachón2323
ALBERTYJyula Alberty Kiszel2020
VIDALRafael Vidal Castillo2222
MARTINEZFernando Martinez Collar2929
LEMMELPablo Lemmel Malo de Molina2727
TEUSEduardo Teus Lopez-Navarro2424
CONTRERASPedro Contreras Gonzalez1313
BORJAJosé Luis Borja Alarcón1010
GONZALEZJuan Gonzalez Lorenzo1212
PAZOSManuel Pazos González1010
CAYOLGilberto Cayol López1010
NEBOTJosé Ramón Nebot Canós1111
CABOJosé María Cabo Puig1111
SEVILLAJuan Sevilla1313

En lliga, Betancurt i Junquera, són substuït i substitut, van rebre 2 i 1 gol, respectivament.