PORTERS - GOLS ENCAIXATSPJ TGE TPJ LGE LPJ EGE EPJ CGE CPJ SCGE SCPJ CLGE CL PJ NOGE NO
1VICTOR VALDESVictor Valdes Arribas284122322148
2ZUBIZARRETAAndoni Zubizarreta Urreta253118203348
3RAMALLETS4Antoni Ramallets Simon244816344945
4SADURNISalvador Sadurní Urpí2033162647
5VELASCOJuan Zambudio Velasco1937173522
6TER STEGENMarc-André Ter Stegen152110122138
7URRUTIFrancisco Javier González Urrutikoetxea13208131146
8NOGUES3Juan José Nogués Portalatín11191119
9ARTOLAPedro Maria Artola Urrutia10181018
10REINAMiguel Reina Santos846123
11HESPRudolfus Hubertus Hesp7115625
13BONANORoberto Óscar Bonano674423
12PINTOJose Manuel Pinto Colorado610610
14BUSQUETSCarlos Busquets Barroso6104624
15PESUDOJose Manuel Pesudo Soler5959
18MORAPere Valentí Mora Mariné4242
19MIROLluís Miró Doñate452322
20PLATKOFerenc Platko Kopiletz452421
17VITOR BAIAVítor Manuel Martins Baia452223
16BRAVOClaudio Andrés Bravo Muñoz4646
21ARGILAFernando de Argila Pazzaglia312312
22IBORRAJosep Iborra Blanco31726111
23AMADORAmador Lorenzo Lemos2222
25ARAMBURUFrancisco Aramburu2525
24BRULluís Bru Masipó210210
28DUTRUELRichard Philippe Dutruel1010
37LLORENSRamon Llorens Pujadas1010
33QUIQUEEnrique Martin Navarro1010
34VALEROJosep Valero Martin1010
31ESTREMS4Pere Estrems Navarra1111
41PÀMIES1Lluís Puelles Pàmies1111
36VIDAL3Manuel Vidal de Cárcer1111
32GOIKOLEAFrancisco Javier Goicolea Areitio1212
27PEPE REINAJose Manuel Reina Saez1212
39URIACH2Jaume Uriach Lafita1212
40VIDALManuel Vidal Hermosa1212
30AMIGOVicent Amigó Navarro1313
29ARNAUFrancesc Arnau Grabalosa1313
26NETONorberto Murara Neto1313
38SOLÀ2Cristòfol Solà Coll1313
35CRUZManuel De la Cruz Martínez1414

Blau: jugadors en actiu amb el Barça
1: porter que va disputar la final de copa de 1902, algunes fonts diuen que va ser Vicenç Reig
2: Substitució en partit de lliga: Vidal de Cárcer substitueix a Noguès
3: Substitució en partit de lliga: Uriach substitueix a Solà
4: Substitució en partit de copa: Estrems substitueix a Ramallets

 PORTERS - GOLS ENCAIXATSPJ TGE TPJ LGE LPJ EGE EPJ CGE CPJ SCGE SCPJ CLGE CLPJ NOGE NO
1CASILLASIker Casillas Fernández37642747234549
2BUYOFrancisco Buyo Sánchez293920303465
3MIGUEL ANGELMiguel Ángel González Suárez202916242223
4ALONSOJuan Adelarpe Alonso19411530411
5BETANCORT2Antonio Rodrigo Betancort Barrera1216111511
6GARCIA REMONMariano García Remon11151115
7BAÑONJosé Bañon González11211121
9ZAMORARicardo Zamora Martínez101591510
8KEYLOR NAVASKeylor Antonio Navas Gamboa10196142421
11DOMINGUEZRogelio Antonio Domínguez López812432227
10VICENTEJosé Vicente Train81461024
12ILLGNERBodo Illgner7125824
16COURTOISThibaut Courtois7116912
13AGUSTINAgustín Rodríguez Santiago61323410
15MARZÁGonzalo Marzá Trilles593524
14DIEGO LOPEZDiego Lopez Rodriguez593722
18ARAQUISTAINJosé Araquistain Arrieta422022
17JUNQUERA2Andrés Avelino Zapico Junquera432221
19CÉSARCésar Sánchez Domínguez321121
20CAÑIZARESJosé Santiago Cañizares Ruiz361323
21ESQUIVAEnrique Esquiva González3636
26ALBERTYJyula Alberty Kiszel2020
27VIDALRafael Vidal Castillo2222
25ESPINOSAJosé Luis Espinosa Pachón2323
23OTXOTORENAJosé Manuel Otxotorena Santacruz2323
22JAROPedro Luis Jaro Reguero2424
24ADAUTOAdauto Iglesias Fernández2424
30TEUSEduardo Teus Lopez-Navarro2424
29LEMMELPablo Lemmel Malo de Molina2727
28MARTINEZFernando Martinez Collar2929
32BORJAJosé Luis Borja Alarcón1010
35CAYOLGilberto Cayol López1010
34PAZOSManuel Pazos González1010
37CABOJosé María Cabo Puig1111
36NEBOTJosé Ramón Nebot Canós1111
33GONZALEZJuan Gonzalez Lorenzo1212
31CONTRERASPedro Contreras Gonzalez1313
38SEVILLA1Juan Sevilla1313

Blau: jugadors en actiu amb el Madrid
1: porter que va disputar la final de copa de 1902
2: Substitució en partit de lliga: Junquera substitueix a Betancort