JUGADORS  TOTALLLIGAEUROPACOPASUPER COPACOPA LLIGANO OFICIAL5
1MESSILionel Andrés Messi45292861
2BUSQUETSSergio Busquets Burgos43272861
3XAVIXavier Hernández Creus4229364
4PIQUÉGerard Piqué Bernabeu40242771
5INIESTAAndrés Iniesta Luján38261651
6PUYOLCarles Puyol Saforcada322534
7SEGARRAJoan Segarra Iracheta3121281
8MIGUELIMiguel Bernardo Bianquetti3025141
9DANI ALVESDaniel Alves da Silva2917264
10CÉSARCésar Rodríguez Álvarez282441
11VALDÉSVíctor Valdés Arribasp282224
12JORDI ALBAJordi Alba Ramos2818551
13REXACHCarles Rexach Cerdà25214
14RIFÉJoaquim Rifé Climent252141
15ZUBIZARRETAAndoni Zubizarreta Urretap2518342
16RAMALLETSAntoni Ramallets Simónp2416441
17ALEXANKOJosé Ramón Alexanko Ventosa2416215
18CARRASCOFrancisco José Carrasco Hidalgo23161241
19FERRERAlbert Ferrer Llopis2315442
20AMORGuillermo Amor Martínez2314362
21SERGISergi Barjuán Esclusa2215124
22BAKEROJosé María Bakero Escudero2215341
23VILLAVERDERamón Alberto Villaverde Vázquez2213361
24GALLEGOFrancisco Fernández Rodríguez211741
25TENTE SÁNCHEZJosé Vicente Sánchez Felip211515
26PEDROPedro Eliezer Rodríguez Ledesma2110254
27ASENSIJuan Manuel Asensi Ripoll20191
28TORRESAntoni Torres García201731
29SADURNÍSalvador Sadurní Urpíp201641
30VÍCTORVíctor Muñoz Manrique201514
31GUARDIOLAJosep Guardiola Sala2014241
32VERGÉSMartí Vergés Massa201334
33MASCHERANOJavier Alejandro Mascherano20102351
34VELASCOJuan Zambudio Velascop191722
35BASORAEstanislau Basora Brunet191541
36OLIVELLAFerran Olivella Pons1914141
37JULIO ALBERTOJulio Alberto Moreno Casas19131141
38SUÁREZLuis Suárez Miramontes1911441
39EUSEBIOEusebio Sacristán Mena1911351
40GRÀCIASigfrid Gràcia Royo181441
41LUIS ENRIQUELuis Enrique Martínez García1813221
42NADALMiquel Àngel Nadal Homar1812421
43BEGIRISTAINAitor Begiristain Mujika1710341
44CURTAJosep Puig Puig161423
45SEGUERJosep Seguer Sans161422
46KUBALALaszlo Kubala Stecz161312
47ELADIOEladi Silvestre Graells161331
48ESCOLÀJosep Escolà Segalés161332
49MARCIALMarcial Manuel Pina Morales16133
50RAKITICIvan Rakitic1612221
51STOITXKOVHristo Stoichkov161123
52TER STEGENMarc-Andre Ter Stegenp161123
53ESTEBANEsteban Vigo Benítez161114
54EULOGIO MARTÍNEZEulogio Martínez Ramiro169251
55GENSANAEnric Gensana Merola167361
56CALVETFrancesc Calvet Puig151323
57RAICHJosep Raich Garriga151232
58SERGI ROBERTOSergi Roberto Carnicer15111121
59GERARDOGerardo Miranda Concepción1510141
60LAUDRUPMichael Laudrup159332
61FUSTÉJosep Maria Fusté Blanch141311
62KOEMANRonald Koeman141121
63SUÁREZLuis Alberto Suárez Díaz1410221
64URBANOUrbano Ortega Cuadros149321
65GONZALVO IIIMarià Gonzalvo Falcón13131
66DE LA CRUZJesús Antonio de la Cruz Gallego13121
67KLUIVERTPatrick Stephan Kluivert13112
68MANCHÓNEduard Manchón Molina13112
69ABELARDOAbelardo Fernández Antuña131021
70FIGOLuis Filipe Madeira Caeiro131021
71ROBERTRoberto Fernández Bonillo131012
72SCHUSTERBernd Schuster131012
73BIOSCAGustau Biosca Pagès1394
74FLOTATSIsidre Flotats Vilanova13823
75URRUTIFrancisco Javier González Urruticoecheap13814
76JULIO SALINASJulio Salinas Fernández137242
77ALEXISAlexis Alejandro Sánchez Sánchez13643
78ZALDÚAJosé Antonio Zaldúa Urdanavia121111
79COCUPhilip John William Cocu12102
80JUAN CARLOSJuan Carlos Rodríguez Moreno121021
81RIVALDOVitor Borba Ferreira12102
82REIZIGERMichael Reizeger12912
83MORATALLAJosep Moratalla Claramunt12931
84KEITASeydou Keita127212
85MARCOSMarcos Alonso Peña12714
86FÀBREGASFrancesc Fàbregas Soler12552
87ADRIANOAdriano Correia Claro12534
88GONZALVO IIJosep Gonzalvo Falcón11111
89NOGUÉSJoan Josep Nogués Portalatínp11113
90PEDROLEsteve Pedrol Albareda11115
91BENÍTEZJulio César Benítez Amoedo1192
92BOSCHAndreu Bosch Pujol11923
93ZABALZAPedro María Zabalza Inda11921
94TEJADAJusto Tejada Martínez1174
95ABIDALEric Abidal11722
96GOIKOETXEAJon Andoni Goikoetxea Lasa117221
97RODRIFrancesc Rodríguez García115331
98KOCSISSandor Kocsis Peter113441
99ARTOLAPedro María Artola Urrutiap1010
100ELIASJaume Elias Casas10103
101OLMOAntonio Olmo Ramírez10101
102ZABALORamón Zabalo Zubiaurre10102
103COSTASEnrique Álvarez Costas1091
104PEREDAJesús María Pereda Ruiz de Temiño10821
105CALDERÉRamon Maria Calderé del Rey1082
106EVARISTOEvaristo Macedo Filho10731
107VILLADavid Villa Sánchez104222
108GOIBURUSeveriano Goiburu Lopetegui991
109NEESKENSJohannes Jacobus Neeskens99
110FRANK DE BOERFrank De Boer972
111GARAYJesús Garay Vecino972
112OVERMARSMarc Overmars972
113MARTINMariano Martín Alonso9721
114ROSALENManuel Rosalén Bellón9723
115SEMEDONelson Cabral Semedo96211
116ARCHIBALDSteven Archibald963
117GRACIAAntonio Gracia López9542
118GIOVANNIGiovanni Silva De Oliveira9522
119AROCHAÁngel Arocha Guillén882
120BRAVOJosé Bravo Domínguez883
121CRUYFFHendrick Johannes Cruijff88
122ETO'OSamuel Eto'o Fils88
123MARQUEZRafael Márquez çlvarez88
124RONALDINHORonaldo De Assis Moreira88
125NEYMAR JR.Neymar da Silva Santos Junior8711
126LINEKERGary Winston Lineker871
127SAVIOLAJavier Pedro Saviola Fernández862
128REINAMiguel Reina Santosp862
129VALLEJosé Valle Mas8621
130SERNARicardo Jesús Serna Orozco85122
131SOLERMiquel Soler Sarasols83141
132FONCHOAlfonso María Rodríguez Salas77
133PARERA IManuel Parera Penella773
134RAMOSJosé Antonio Ramos Huete771
135SANSJoan Sans Alsina773
136ZABALLAPedro Zaballa Barquín77
137ZUVIRÍARafael Dalmacio Zuviría Rodríguez771
138GABRIGabriel Garcia de la Torre761
139BALMANYADomènec Balmanya Perera7612
140FRANCOAntoni Franco Florensa7612
141DE JONGFrenkie de Jong761
142MANOLOJosé Manuel Martínez Toral761
143COUTINHOPhilippe Coutinho Correia752
144LENGLETClement Lenglet752
145MARTÍ FILOSIANarcís Martí Filosia752
146MORENOTomás Hernández Burillo752
147PIERAVicenç Piera Pañella7525
148SOSPEDRAJaume Sospedra Julià7521
149DEMBÉLÉOusmane Dembélé7511
150HESPRudofus Hurbertus Hespp752
151THIAGO ALCÁNTARAThiago Alcantara do Nascimento7241
152DECOAnderson Luis de Souza66
153MARTÍCristòfol Martí Batalla661
154OLEGUEROleguer Presas Renom66
155RAMONJoan Ramón Pera662
156SIMONSENAllan Rodenkam Simonsen661
157VAN BRONCKHORSTGiovanni Van Bronckhorst66
158MOTTAThiago Motta651
159CLARESManuel Clares García651
160VANTOLRÀMartí Ventolrà Fort6511
161BONANORoberto Óscar Bonanop642
162BENITOBenito García Cano6421
163POPESCUGheorghe Popescu642
164PUJOLLluís Pujol Codina642
165SAMITIERJosep Samitier Vilalta6428
166VIDALArturo Erasmo Vidal Pardo642
167BUSQUETSCarles Busquets Barrosop642
168PEDRAZAÁngel Pedraza Lamilla642
169JUAN CARLOSJuan Carlos Pérez López633
170MARADONADiego Armando Maradona Franco6312
171ALCÁNTARAPaulino Alcántara Riestra6610
172PINTOJosé Manuel Pinto Coloradop66
173ARNAUPatrici Arnau Pericàs551
174BRUGUEJoaquim Brugué Heras55
175CAYETANO RECayetano Ré Ramírez55
176GERARDGerard López Segú55
177HANKEJorge Hanke Hiron55
178HEREDIAJuan Carlos Heredia Araya55
179MULLERLucien Muller Schmidt55
180NAVARRO IIAlfons Navarro Perona551
181PESUDOJosé Manuel Pesudo Solerp55
182QUINIEnrique Castro González55
183TOURE YAYAGnegneri Yaya Touré55
184ALOISIOAloisio Pires Alves541
185ANSU FATIAnssumane Fati541
186COLLLluís Coll Hortal532
187ALFONSEDARamon Alfonseda Pons532
188ARTHURArthur Henrique Ramos de Oliveira Melo532
189SAGI BARBAEmili Sagi Liñán5329
190MILLALuis Milla Aspas532
191ROMARIORomário da Souza Faria532
192UMTITISamuel Umtiti5321
193PERIKO ALONSOMiguel Ángel Alonso Oyarbide532
194TELLOCristian Tello Herrera5212
195LOPEZ REKARTELuis María López Rekarte5141
196TORRALBARamon Torralba Larraz5513
197ALCORIZAFrancesc Alcoriza Gimeno441
198BELLETTIJuliano Haus Belletti44
199BESTITCarles Bestit Martinez441
200BOJANBojan Krkic Pérez44
201BRAVOClaudio Andrés Bravo Muñozp44
202DE LA PEÑAIván de la Peña López44
203ESTELLAJuan José Estella Salas441
204FONTJoan Font Mañé44
205GRIEZMANAntoine Griezman44
206GUDJOHNSENEidur Smari Gudjohnsen44
207HENRYThierry Henry44
208LANDABURUJesúss Landaburu Sagüillo441
209MARCOS AURELIOMarcos Aurelio di Paulo44
210MASEnric Mas Mirandas444
211MORAPere Valentí Mora Marinép44
212ÒSCAR GARCIAÒscar Garcia Junyent44
213RAFAJoan Rafa Mas44
214ROGER GARCIARoger Garcia Junyent44
215SYLVINHOSilvio Mendes de Campos Junior44
216JUANITOJuan Díaz Sánchez431
217ANDRÉ GOMESAndré Filipe Tavares Gomes431
218PEDRIPedro González López431
219ROCHEMBACKFabio Rochemback422
220MIROLluís Miró Doñatep4222
221PIZZIJuan Antonio Pizzi Torroja422
222PLATKOFerenc Platko Kopiletzp422
223RONALDORonaldo Luiz Nazario de Lima422
224VITOR BAIAVitor Manuel Martins Baiap422
225CARRERASLluís Carreras Ferrer422
226SONY ANDERSONAnderson Da Silva Dit422
227AFELLAYIbrahim Afellay4121
228BAUGabriel Bau Fortanete445
229MALLORQUÍCasimir Mallorquí Tutusaus445
230MARTINEZVicenç Martinez Duart4411
231REGUERAEduard Reguera Andreu446
232ANGUERAAntoni Anguera Bernaus33
233ARGILAFernando Argila Pazzagliap33
234BARRIOSJosé Antonio Barrios Olivero33
235BRAITHWAITEMartin Braithwaite Christensen33
236CALORicardo Rodríguez Álvarez33
237CANALJosep Canal Viñas331
238CASTILLOJosé Carlos Castillo García-Tudela334
239DESTSergiño Gianni Dest33
240FORTESFrancisco Fortes Calvo33
241GARCIAAntonio García García33
242GIULYLudovic Giuly33
243GUZMANRamón Guzmán Martorell333
244KRANKLJohann Krankl33
245MATHIEUJérémy Mathieu33
246MORERAAlexandre Morera Soto33
247NICOLAUMateo Nicolau Garí33
248PEREZJosep Maria Pérez Boixaderas33
249ROJOJuan Carlos Pérez Rojo33
250RONALD DE BOERRonald De Boer33
251SASTREJosep Sastre Perciba334
252SAURAVicenç Saura Villalonga33
253SOTILHugo Sotil Yeren33
254SZEGEDINicolae Szegedi33
255VIDALLluís Maria Vidal Planella33
256ZAMBROTTAGianluca Zambrotta33
257ZENDENBoudewijn Zenden33
258CHRISTANVALPhilippe Charles Lucien Christanval321
259COCOFrancesco Coco321
260CZIBORZoltan Czibor Suhai3211
261ARESOPedro Pablo Areso Aramburu321
262IBORRAJosep Iborra Blancop321
263MAXWELLMaxwell Scherrer Cabelino Andrade321
264MENDONÇAJorge Alberto De Mendonça Paulino3211
265MORANEnrique Morán Blanco3211
266ALCACERFrancisco Alcácer García3211
267ARAÚJORonald Federico Araújo da Silva321
268GAVIPablo Martín Páez Gavira321
269IVAN IGLESIASIván Iglesias Corteguera321
270MEMPHISMenphis Depay321
271NANDOFernando Muñoz García3211
272PICHI ALONSOÁngel Alonso Herrera321
273BLANCLaurent Robert Blanc312
274VICENTEVicente González Sosa312
275WALTEREmil Walter Buckhard3121
276AMARILLARaúl Vicente Amarilla Vera312
277BAONZAFrancisco Baonza García334
278MASSANAAlfred Massana Urgellés333
279MASSANASantiago Massana Urgellés332
280PERISEnric Peris de Vargas336
281VINYALSFrancesc Vinyals Bou337
282AMUNIKEEmmanuel Amunike321
283CLOSFrancisco Javier Clos Orozco331
284ALFONSOAlfonso Pérez Muñoz22
285AMARILLOAlfredo Amarillo Kechichian22
286AMOROSFrancisco Amorós López222
287ARDA TURANArda Turan221
288ARETA IIEsteban Areta Vélez22
289BERKESSYElemér Berkessy221
290BETANCOURTFrancisco Betancourt Cocinero222
291BOGARDEWinston Bogarde22
292CASTROSantiago Castro Anido22
293CELADESAlbert Celades López22
294CRISTÓBALCristóbal Parralo Aguilera221
295CUBILLALuis Alberto Cubilla Almeida22
296DAMIÀDamià Abella Pérez22
297DANIDaniel García Lara22
298DE SANTOSVictoriano De Santos Troya22
299DIEGOFernando Diego Moliner221
300EDMILSONJosé Edmilson Gomes Moraes22
301ÈRIC GARCIAÈric Garcia Martret22
302ESKURZAXabier Eskurza García22
303FLORENCIOFlorencio Caffaratti Chisalvo22
304GAMONALLuis Gamonal Gago22
305GARCERANFrancisco Garcerán Hernández22
306GIOVANIGiovani Dos Santos Ramírez22
307HAGIGeorghe Hagi22
308HELGUERAPedro Antonio Helguera Portillo22
309HERRERITAEduardo Herrera Bueno22
310HILARIOJuan Hilario Marrero Pérez22
311KODROMeho Kodro Sejtanic22
312LARSSONHenrik Larsson22
313LEÓNAurelio León Rovira221
314MACIZOJosé Cirilo Macizo Cañadas22
315MARINHOMario Peres Ulibarri22
316MARTÍNJosé María Martín Rodríguez22
317MARTINEZVicenç Martínez Alama22
318MENDIETAGaizka Mendieta Zabala22
319MILITOGabriel Alejandro Milito22
320MINGUEZAÒscar Mingueza Garcia22
321MOLLDagoberto Moll Sequeira22
322MONTESINOSRamón Montesinos Calaf22
323NOGUERAAntoni Noguera Parés222
324PAULINHOJosé Cabral Bezerra22
325PELLICERCarlos Pellicer Vázquez22
326RAFINHARafael Alcántara do Nascimento22
327RAMÍREZAndrés Ramírez Gandullo22
328RIBASFrancesc Ribas Sanglas22
329RIQUELMEJuan Romón Riquelme22
330ROIGJoaquim Juan Roig22
331ROMEROJosé Luis Romero Robledo22
332SALASPascual Salas Usín22
333SEMINARIOJuan Roberto Seminario Rodríguez22
334SERRATAdjutori Serrat Giró22
335SIERRAVicent Sierra Sanz22
336THURAMRuddy Lilian Thuram Ulien22
337TOMEManuel Tomé Portela22
338TORRENTJoan Torrent Soler22
339TRINCAOFrancisco António Machado Mota Castro Trincao22
340VILÀJoan Vilà Bosch22
341ZABALALuis Zabala Echevarria22
342BUSTILLOMiguel Ángel Bustillo Lafoz211
343COUTOFernando Manuel Silva Couto211
344MUNLLOCHJuli Munlloch Marti211
345ALEIX VIDALAleix Vidal Parreu2111
346DE JONGLuuk de Jong211
347DENIS SUÁREZDenis Suárez Fernandez2111
348FERRAN TORRESFerran Torres Garcia211
349MONTOYAMartín Montoya Torralbo211
350NICONicolás González Iglesias211
351SONGAlexandre Dimitri Song Billong211
352FRADERAEsteve Fradera Serrat211
353GEOVANNIGeovanni Deiberson Mauricio22
354ARAMBURUFrancisco Aramburup221
355BRULluís Bru Masipóp228
356CARULLADomènec Carulla Bertràn222
357PLANASJosep Planas Artés222
358SANCHOAgustí Sancho Agustina225
359ALEXAlejandro García Casañas22
360CIRICDragan Ciric22
361DEULOFEUGerard Deulofeu Lázaro22
362DUGARRYChristophe Jéróme Dugarry22
363HERRERASebastià Herrera Zamora22
364AMADORAmador Lorenzo Lemosp221
365SALVASalvador Garcia Puig221
366ADAMAAdama Traoré Diarra11
367AGÜEROSergio Leonel Agüero del Castillo11
368ALDECOAEmilio Aldecoa Gómez11
369ALOYLluís Aloy Vidal11
370AMIGÓVicente Amigó Navarrop11
371ARANAJosé Arana Gorostegui111
372ARETIOJuan Rodríguez Aretio11
373ARNAUFrancesc Xavier Arnau Grabulosap11
374AUBACHJosep Aubach Gort11
375AUBAMAYANGPierre-Emerick Aubamayang11
376BADENESManuel Badenes Calduch112
377BARCELOJosep Barceló Font11
378BARDINAJosep Bardina Ballera11
379BASILIOBasilio Nieto Barranco11
380BIOWilliams Silvio Modesto Verísimo11
381CABANESMarius Cabanes Sabat11
382CANITOJosé Cano López11
383CEBALLOSCristobal Ceballos García111
384COLINOVicente Colino Hierro11
385COROMINASMiquel Corominas Queralt11
386CORRÓManuel Antonio Esteva Corró11
387CORTÉSAlfonso Cortés de Tena Dávila11
388COSBernardo Patricio Cos Luján11
389CRUZ IIVictorio Cruz Riverolp11
390DAVIDSEdgar Steven Davids11
391DUEÑASTeófilo Dueñas Samper11
392DUTRUELRichard Philippe Dutruelp11
393ESPUNYAlexandre Espuny Casas11
394FERNÁNDEZPedro Fernández Cantero11
395GÁMIZDavid Gámiz Viana11
396GARCIAManuel García Capdevila11
397GOICOLEAFrancisco Javier Goicolea Areitiop11
398GOYVAERTSFernand August Goyvaerts Deyrdey11
399HLEBAliaksandr Paulavic Hleb11
400HOMEDESRamon Homedes Vallès11
401HUGHESLeslie Mark Hughes11
402IBRAHIMOVICZlatan Ibrahimovic11
403ILAIX MORIBAMoriba kourouna Hourouna11
404ISALGabriel Isal Miró111
405JEFFRENJeffren Isaac Suárez Bermúdez11
406JORDI CRUYFFJohan Jordi Cruijff11
407LECUONARamón Lecuona Bordegaray111
408LLÀCERIgnasi Llàcer Sornosa11
409LLORENSRamon Llorens Pujadasp115
410LUIS GARCÍALuis Javier García Sanz11
411MANDIArmando Fernández Prieto11
412MARAÑONRamón de Pablo Marañón11
413MARTÍNEZFrancisco Martínez Díaz11
414MAXI LÓPEZMaximiliano Gastón López11
415MUNIRMunir El Haddadi Mohamed11
416MUNTANERJoan Muntaner Roig11
417NAVARRO IJoaquim Navarro Perona111
418NETONorberto Murara Netop11
419NIETOJosé García-Nieto Romero11
420OBIOLSJosep Obiols Navarro11
421OKUNOWOSamuel Gbenga Okunowo11
422ORRIOLSRamon Orriols Canals11
423PABLO ALFAROPablo Alfaro Armengot11
424PADRONJosé Padrón Martín11
425PAGÉSJosep Pagés Pascual11
426PAISAntonio País Castroagudín11
427PALAUJosep Palau Busquet11
428PAREDESBatomeu Paredes Feliu11
429PASCUALPedro Pascual Ros112
430PELLEGRINOMauricio Andrés Pellegrino11
431PERICHEPedro Rocamora Pacheco11
432PROSINECKIRobert Prosinecki11
433QUARESMARicardo Andrade Quaresma Bernardo11
434QUIQUEEnrique Martín Navarrop11
435REINAJosé Manuel Reina Páezp11
436RIBAJosep Riba Nuet112
437RIBELLESEnric Ribelles Seró111
438ROBERTOCarlos Roberto de Oliveira11
439ROCASOLANO IIJuan Rocasolano Camacho11
440ROMEAFrancisco Romea Hernando11
441ROMERITOJulio César Romero Insfran11
442RUBIOJulián Rubio Sánchez11
443SAMPEDROFrancisco Sampedro Lluesma11
444SANCHEZ JARAFrancesc Xavier Sanchez Jara11
445SAURINAJoan Saurina Rovira11
446SERRATUSELLJosep Serratusell Abella11
447SIMAOSimao Pedro Fonseca Sabrosa11
448SOLÀCristòfol Solà Collp11
449SOLERSalvador Soler Boscà11
450SORINJuan Pablo Sorín11
451SUCOAndrés Parada Alvite11
452TORRAMiquel Torra Monzó11
453URIACHJoan Uriach Lafitap11
454VAManuel Va Esteve111
455VALEROJosep Valero Martínp112
456VAN BOMMELMark Van Bommel11
457VERGARAJulián Vergara Medrano111
458VERMAELENThomas Vermaelen111
459VIDALManuel Vidal de Cárcerp11
460VIDALManuel Vidal Hermosap11
461VILAJordi Vila Soler11
462VILLACAMPAJoan Villacampa Presegué11
463VIRGÓSFrancesc Virgós Baello11
464ALBÉNIZ1Alfonso Albéniz Jordana11
465ALEÑÀCarles Aleñà Castillo111
466ARGEMÍJosep Argemí Rocabert11
467BARTRAMarc Bartra Aregall11
468BAYOJosep Bayo Bernad11
469BRUFrancisco Bru Sanz111
470COSTAJosep Costa Faura113
471CUENCAJuan Isaac Cuenca López11
472ELIASBaldiri Elias Parés112
473ENRIQUE FERNÁNDEZEnrique Fernández Viola11
474ESTREMSPere Estrems Navarrap11
475GAMPER1Hans Gamper Haessig11
476JUSTFrancesc Just11
477LLOBET1Josep Llobet11
478MALCOMMalcom Filipe Silva de Oliveira11
479MEYER1George Meyer11
480MORRIS1,3Henry Ramon Jaime Morris de Olea11
481PÀMIES1,2Lluís Puelles Pàmiesp11
482PARSONS1John Parsons Alexander11
483STEINBERG1Udo Steinberg Werle11
484TERRADES1Bartomeu Terradas Brutau11
485VALDÉS1Miquel Valdés Padró11
486WITSCHGERichard Peter Witschge11
487WITTY1Frederick Arthur Witty Cotton11
488ABDEAbdessamad Ezzalzouli11
489DIGNELucas Digne111
490EKELUNDRonnie Michael Ekelund11
491FERRAN JUTGLÀFerran Jutglà Blanc11
492QUIQUE ESTEBARANZJosé Enrique Estebaranz López11
493NAYIMMohammed Alí Amar11
494ALEJANDROAlejandro Díaz García01
495ALFAROJoaquim Alfaro01
496ALLACKFranck Albert Allack03
497AMATJaume Amat Murtra03
498BARBAJoan Barba02
499BELL01
500BERDIÉJose Berdié Places01
501BLANCOEusebi Blanco Añaños04
502BRUGUERARamon Bruguera Álvarezp02
503BRUSSENDORF02
504CARLIERJacques Carlier01
505CASTEJÓNManuel Castejón01
506CELLA ICeferí Cella Quivent01
507CELLA IIArtur Cella Quivent01
508CILISSENJasper Cilessenp01
509COLOMÉJosep Colomé Rovira01
510COMAFrancesc Coma Vives03
511CONRADOConrado Gonzalez García01
512DA SILVALucidio Batista Da Silva01
513DOS SANTOSFausto Dos Santos01
514GALICIACarlos Galicia Vicente03
515GALVANYSalvador Galvany Ventura01
516GARCHITORENAJuan de Garchitorena de Carvajal02
517GRACIAJosep Climent Gràcia Bosch04
518GREENWELLJohn Richard Greenwell04
519GUMBAUJosep Gumbau01
520HODGEWilliam Hodge02
521HORMEUSalvador Hormeu Gardella04
522IRIZARJosé Marcelino Irizar Urbizo01
523JAVI GARCIAJavier García Almendro01
524JUANITOJuan García Torres01
525JULIÀJosep Julià Ribas01
526LAKATOSJosé Landazabal Uriarte02
527LLOBETPere Llobet02
528MAQUEDAPablo José Maqueda Andrés01
529MARTINEZ01
530MARTINEZ SAGIArmand Martinez Sagi02
531MOLINSPere Molins Pascual02
532MONTANÉJoaquim Montané Martí03
533MONTENEGROManuel Montenegro Murciano02
534MONTSERRATAntoni Montserrat Carrasquer01
535MORALESAntonio Morales Veloso03
536PEDRETJoan Pedret02
537PINILLAAntoni Pinilla Miranda01
538PINYOLFrancesc Pinyol01
539PLAZAMiquel Plaza03
540POMESFélix de Pomés Soler04
541PONSÀPere Ponsà Sala03
542RENYÉLluís Renyé Padrisap02
543RODRIGUEZJose Rodríguez Arias01
544ROVIRACarlos Maria Rovira02
545SAGRERASalvador Sagrera Pedret02
546SALÓJosep Saló Baliarda01
547SAMPERSergi Samper Montaña01
548SERRATSLeon Serrats02
549SUAREZEvangelino Suarez Prego01
550SURROCASalvador Martinez Surroca03
551TRUJILLOJuan Trujillo Dominguez01
552VALORFrancisco Valor Medina01
553WALLACECharles Malcolm Wallace Midgley02
554WALLACEPercival Francis Wallace Midgley02
555ZAMORARicardo Zamora Martínezp02
(URIACH)4Jaume Uriac Lafita

Blau: jugadors en actiu amb el Barça
Siena: jugadors que van vestir les dues samarretes, i van jugar contra els dos
Vermell: jugadors que van vestir les dues samarretes, però només van jugar amb el Barça contra el Madrid
Verd: jugador que va jugar als dos clubs, al Madrid en qualitat de cedit, i va jugar contra tots dos
1: jugadors que van disputar la final de copa de 1902
2: algunes fonts indiquen que va ser Vicenç Reig
3: jugador “cedit” per l’Hispània AC
4: existeix un dubte sobre el porter en un dels partits amistosos
5: els partit “no oficials” no estan sumats al tots

 JUGADORS  TOTALLLIGAEUROPACOPASUPER
COPA
COPA
LLIGA
NO
OFICIAL
1SERGIO RAMOSSergio Ramos García4531176
2GENTOFranscisco Gento López423147
3SANCHISMiguel Sanchis Hontiyuelo4229382
4BENZEMAKarim Mostafa Benzema372567
5RAULRaúl González Blanco3731222
6CASILLASIker Casillas Fernándezp3727244
7HIERROFernando Ruiz Hierro3725255
8SANTILLANACarlos Alonso González352825
9MICHELJosé Miguel González Martín del Campo3423362
10PIRRIJosé Martínez Sanchez31274
11MARCELOMarcelo Vieira da Silva3121226
12BUTRAGUEÑOEmilio Butragueño Santos3022242
13DI STEFANOAlfredo Di Stéfano Laulhé302046
14CRISTIANO RONALDOCristiano Ronaldo dos Santos Aveiro3018255
15AMANCIOAmancio Amaro Varela29263
16CHENDOMiguel Porlan Noguera2921332
17BUYOFrancisco Buyo Sánchezp292036
18CAMACHOJosé Antonio Camacho Alfaro282512
19MODRICLuka Modrić241843
20BENITOGregorio Benito Rubio24213
21ZOCOIgnacio Zoco Esparza24213
22ROBERTO CARLOSRoberto Carlos da Silva2418222
23SANTAMARIAJosé Emilio Santamaría Iglesias231724
24JUANITOJuan Gómez González231715
25GALLEGORicardo Gallego Redondo2316124
26PEPEKléper Laverán Lima Ferreira2314153
27VELAZQUEZManuel Velázquez Villaverde22193
28GROSSORamón Moreno Grosso22184
29IPIÑAJuan Antonio Ipiña Iza21192
30GUTIJosé Maria Gutierrez Hernandez211722
31MIGUEL ANGELMiguel Ángel González Suárezp201622
32ZÁRRAGAJosé María Zárraga Martín20155
33VARANERaphaël Varane201352
34XABI ALONSOXabier Alonso Olano208264
35ALONSOJuan Adelarpe Alonsop19154
36KROOSToni Kroos181423
37CARVAJALDaniel Carvajal Ramos181333
38MARQUITOSMarcos Alonso Imaz191045
39DEL BOSQUEVicente del Bosque González181512
40STIELIKEUlrich Stielike181512
41HUGO SANCHEZHugo Sánchez Márquez181314
42SAN JOSEIsidoro San José Pozo181314
43CASEMIROCarlos Henrique Casemiro171233
44PUSKASFerenc Puskas Biro181143
45HIGUAINGonzalo Gerardo Higuaín189144
46MUÑOZMiguel Muñoz Mozún17143
47NAVARRO IJoaquin Navarro Perona17143
48MARTIN VAZQUEZRafael Martín Vázquez171322
49MOLOWNYLuis Molowny Arbelo16151
50MICHEL SALGADOMiguel Ángel Salgado Fernández16142
51PACHINEnrique Pérez Díaz161042
52ARBELOAÁlvaro Arbeloa Coca168242
53DI MARIAÁngel Fabian Di María Hernández167234
54OZILMesut Özil165254
55QUINCOCESJacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina15141
56BALEGareth Bale151131
57KHEDIRASami Khedira15834
58BARINAGASabino Barinaga Alberdi14122
59SANCHIS3Manuel Sanchis Martínez14113
60GORDILLORafael Gordillo Vázquez141112
61MARCO ASENSIOMarco Asensio Willemsen13923
62HELGUERAIván Helguera Bujía13112
63LUIS ENRIQUELuis Enrique Martínez García13922
64LUCAS VAZQUEZLucas Vazquez Iglesias12823
65BETANCORTAntonio Rodrigo Betancort Barrerap12111
66LESMES IIRafael Lesmes Bobed12111
67LEONAntonio Leon Amador12111
68ALONSOJesus Alonso Fernandez12102
69ALSÚAAntonio Alsúa Alonso12102
70REDONDOFernando Carlos Redondo Neri12102
71ISCOFrancisco Román Alarcón Suárez121011
72ANGELÁngel de los Santos Cano12912
73LASS DIARRALassana Diarra12822
74JOSE LUISJosé Luis López Peinado1284
75MILLALuis Milla Aspas12822
76ZAMORANOIván Luis Zamorano Zamora12822
77JOSEITOJosé Iglesias Fernández1275
78SOLANAJesús Ángel Solana Bermejo12642
79BAÑONJosé Bañon Gonzálezp1111
80GARCIA REMONMariano García Remonp1111
81REGUEIROLuis Regueiro Pagola11101
82ZIDANEZinedine Zidane1192
83SAUTOJosé Ramón Sauto Hurtado1183
84ISIDROIsidro Díaz González11812
85SEEDORFClarence Seedorf11722
86HUETEFélix Huete Peneño1010
87PAHIÑOManuel Fernández Fernández1010
88FIGOLuis Filipe Madeira Caeiro Figo1091
89ZAMORARicardo Zamora Martínezp1091
90CORONAJosé Llopis Corona1082
91OLIVAJoaquin Oliva Gomà1082
92KEYLOR NAVASKeylor Antonio Navas Gamboap10622
93MIJATOVICPredrag Mijatovic10622
94MATEOSEnrique Mateos Mancebo10415
95DEL SOLLuis Del Sol Cascajares10442
96COENTRAOFábio Alexandre da Silva Coentrao10343
97SALGUEROJosé Antonio Salguero García10316
98LAZCANOJaime Lazcano Escolà99
99MORIENTESFernando Morientes Sánchez99
100AGUILARFrancisco Javier Aguilar García981
101LECUESimón Lecue Andrade981
102REGUEIROPedro Regueiro Pagola981
103PACO LLORENTEFrancisco Llorente Gento981
104CASADOPedro Casado Bucho9621
105MIERAVicente Miera Campos963
106RIALJosé Héctor Rial Laguía963
107ALDANAAdolfo Aldana Torres9612
108LASAMikel Lasa Goikoetxea9612
109VIDALJosé María Vidal Bravo954
110ALKORTARafael Alkorta Martínez9522
111CALLEJONJosé María Callejón Bueno9243
112BELMARNazario Belmar Martínez88
113HILARIOJuan Hilario Marrero Pérez88
114QUESADAFélix Quesada Mas88
115CIRIACOCiriaco Errasti Suinaga871
116EUGENIOEugenio Hilario Calvo871
117COURTOISThabaut Courtoisp771
118PINEDAFrancisco Pineda García871
119MAKELELEClaude Makelele Sinda862
120PAVONFrancisco Pavón Barahona862
121SOLARISantiago Hernán Solari862
122VICENTEJosé Vicente Trainp862
123PRUDENPrudencio Sánchez Fernández862
124VALVERDEFederico Santiago Valverde Dipetta7611
125AMAVISCAJosé Emilio Amavisca Gárate8521
126PANUCCIChristian Panucci8521
127VINICIUS JUNIORVinicius José Paixao de Oiveira Júnior7521
128DOMINGUEZRogelio Antonio Domínguez Lópezp8422
129RUIZAntonio Ruiz Cervilla8422
130CARVALHORicardo Alberto Silveira Carvalho82132
131ALDAYManuel Alday Marticorena77
132BECKHAMDavid Robert Joseph Beckham77
133CLEMENTEClemente Fernández López77
134DE FELIPEPedro Eugenio de Felipe Cortés77
135MACALACándido Gardoy Martín77
136OLASOLuis Olaso Anabitarte77
137OLMEDOPablo Olmedo Garmendia77
138PACHUCO PRATSFrancisco Prats Guerendiain77
139SOLJuan Cruz Sol Oria77
140BONETAntonio Bonet Silvestre761
141MAQUEDAJuan José Sánchez Maqueda761
142NACHOJose Ignacio Fernandez Iglesias661
143MCMANAMANSteven McManaman752
144BOTELLAPascual Botella Domingo752
145ILLGNERBodo Illgnerp752
146MOLEIROJosé Morales Berriguete752
147SANTISTEBANJuan Santisteban Troyano752
148PROSINECKIRobert Prosinecki752
149TENDILLOMiguel Tendillo Belenguer752
150GARCIA HERNANDEZFrancisco García Hernández752
151VALDANOJorge Alberto Valdano Castellano752
152KAKARicardo Izecson dos Santos Leite74111
153MARSALRamón Marsal Ribó743
154ALFONSOAlfonso Pérez Muñoz7412
155SUKERDavor Suker7322
156CALPEAntonio Calpe Hernández66
157ESPARZADesiderio Esparza Echauri66
158GAGOFernando Ruben Gago66
159JENSENHenning Jensen66
160KOPARaymond Kopaszewski Wlodarczyck66
161MARDONESJosé Mardones Llorente66
162MULLERLucien Muller Schmidt66
163NARROJesús Narro Sancho66
164PEÑAAnacleto Jose Maria Peña Salegui66
165PONTGuillermo Pont Serra66
166ROBERTO MARTINEZRoberto Juan Martínez Martínez66
167ROBINHORobson de Souza66
168RONALDORonaldo Luis Nazário de Lima66
169SAVIOSavio Bortolini Pimentel66
170TOURIÑOJuan Carlos Touriño Cancela66
171VIDALPablo Vidal Oliver66
172EMILINEmilio Alonso Larrazábal651
173RUBIÑANBenito Rubiñan Soutullo651
174ZUNZUNEGUIFernando Zunzunegui Rodríguez651
175QUEREJETAJosé María Querejeta Alberro642
176KARANKAAitor Karanka de la Hoz642
177KOVACICMateo Kovacic642
178VILLAROYAFrancisco Javier Pérez Villarroya642
179HERRERAJesús Herrera Alonso6321
180ALBIOLRaul Albiol Tortajada6321
181VICTORVíctor Sánchez Del Amo6321
182SCHUSTERBernhard Schuster6312
183BONETFrancisco Bonet Serrano6312
184METGODJohannes Antonius Bernardus Metgod6312
185AGUSTINAgustín Rodríguez Santiagop624
186ARSUAGAPedro María Arsuaga Eguizábal55
187AZCARATEPedro Filiberto Azcarate Aguirre55
188FELIX RUIZFélix Ruiz Gabari55
189FLEITASSebastián Fleitas Miranda55
190GRANDEJosé Antonio Grande Cereijo55
191GUERINICarlos Alfredo Guerini Lacasia55
192MORERARafael Morera Lopez55
193NETZERGünter Theodor Netzer55
194OLIVARESManuel Olivares Lapeña55
195RAUL BRAVORaúl Bravo Sanfélix55
196VERDUGOJuan Verdugo Pérez55
197PEREZ PAYÁJosé Luís Pérez-Payá Soler541
198SAÑUDOIldefonso Fernando Sañudo García541
199SERENAFernando Rodríguez Serena541
200FERLAND MENDYFerland Mendy441
201HAGIGeorghe Hagi541
202MICHEMiguel García Martín5311
203BUENOManuel Bueno Cabral532
204DIEGO LOPEZDiego Lopez Rodriguezp532
205MARZÁGonzalo Marzá Trillesp532
206ROCHARicardo Roberto Barreto da Rocha532
207TEJADAJusto Tejada Martínez532
208JUAN JOSEJuan José Jiménez Collar532
209PARDEZAMiguel Pardeza Pichardo532
210NANDOFernando Muñoz García5212
211ATIENZA IIAngel Atienza Landeta44
212BREITNERPaul Breitner44
213CANNAVAROFabio Cannavaro44
214GARCIA CORTÉSRafael García Cortés44
215IVAN CAMPOIván Campo Ramos44
216LAUDRUPMichael Laudrup44
217MARIANOMariano Diaz Mejia44
218MIGUEL PEREZMiguel Ángel Pérez Pilipiux44
219OLSENRoque Germán Olsen Fontana44
220RUBIOGaspar Rubio Melià44
221VAN NISTELROOYRuud van Nistelrooy44
222WOLFFEnrique Ernesto Wolff dos santos44
223ISIDROIsidro Sanchez Garcia-Figueras431
224MACANASJosé Macanás Pérez431
225CANARIODarcy Silveira Dos Santos422
226ALONSOGabriel Alonso Aristiaguirre422
227ARAQUISTAINJosé Araquistain Arrietap422
228ESCOBALPatricio Pedrol Escobal Lopez422
229ESSIENMichael Kojo Essien422
230JUNQUERAAndrés Avelino Zapico Junquerap422
231ESTEBANEsteban Gutiérrez Fernández422
232JAIMEJaime Sánchez Fernández422
233ADEBAYOREmmanuel Adebayor4121
234GRANEROEsteban Félix Granero Molina413
235ARANGURENEulogio Aranguren Labayru44
236ARANGURENSotero Aranguren Labayru44
237BERNABEUSantiago Bernabeu Yeste44
238ERICEJuan Antonio Erice Castroviejo44
239GOMEZ DE LA SERNAJulio Gomez de la Serna44
240PETITJuan José Petit de Ory44
241PETITRené Petit De Ory44
242RODRYGORodrygo Goes331
243ARZANEGUIÁngel Arzanegui Uribe33
244BAPTISTAJúlio César Clemente Baptista33
245BECERRILJosé Becerril Minguela33
246CABRERAMiguel Cabrera Pérez33
247CELADESAlbert Celades López33
248COSMECosme Vázquez Subiabre33
249CUNNINGHAMLaurence Paul Cunningham33
250ESQUIVAEnrique Esquiva Gonzálezp33
251GEREMIGeremi Sorele Njitap Fotso33
252GURRUCHAGAManuel Gurruchaga Lavín33
253HEINZEGabriel Iván Heinze33
254HONLouis Hon Antonin33
255JAMES RODRIGUEZJames Rodriguez33
256JESEJesé Rodríguez Ruiz33
257KAREMBEUChristian Lali Kake Karembeu33
258MARINLuis Marín Sabater33
259MONTALVOJose Antonio Julian Montalvo Barragan33
260QUIQUEEnrique Sánchez Flores33
261RAFARafael Yunta Navarro33
262ROBBENArjen Robben33
263SABIDOAndrés Sabido Martín33
264SNEIJDERWesley Sneijder33
265VALLELuis Valle Benítez33
266VAN DER VAARTRafael Van der Vaart33
267VELOSOJosé Luis Fidalgo Veloso33
268ESNAIDERJuan Eduardo Esnáider Belén321
269ILLARRAMENDIAsier Illarramendi Andonegi321
270RUGGIERIÓscar Alfredo Ruggeri Zocola321
271MILITAOÉder Gabriel Militao221
272SPASICPedrag Spasic321
273PORTUGALMiguel Ángel Portugal Vicario321
274CÉSARCésar Sánchez Domínguezp312
275FLAVIO CONCEIÇAOFlavio Conceiçao312
276ATIENZAAdolfo Atienza Landeta312
277JULIO LLORENTEJulio Llorente Gento312
278ARAGONSantiago Aragón Martínez312
279CAÑIZARESJosé Santiago Cañizares Ruizp312
280ZE ROBERTOJosé Roberto da Silva312
281ITOAndrés Alonso García312
282CASTELLJose Maria Castell Garcia33
283ADAUTOAdauto Iglesias Fernándezp22
284ALBERTYJyula Alberty Kiszelp22
285ANELKANicolas Anelka22
286ARBIZAMarcial Arbiza Urruti22
287BERNARDOAlberto Bernardo Murcia22
288CAMBIASSOEsteban Matías Cambiasso Deleau22
289ELICESHermenegildo Elices Rivas22
290EMILIOEmilio Sanchez Diaz22
291ESPINOSAJosé Luis Espinosa Pachonp22
292GARCIA NAVAJASAntonio García Navajas22
293GRAVESENThomas Gravesen22
294JANKOVICMilan Jankovic22
295JARNIRobert Jarni22
296JAROPedro Luis Jaro Reguerop22
297JAVI GARCIAFrancisco Javier García Fernández22
298LOPEZFrancisco López22
299LOZANOJuan Lozano Bohórquez22
300MACEDAAntonio Maceda Francés22
301MARAÑONRafael Carlos Pérez González22
302METZELDERChristoph Metzelder22
303MINOBernardino Serrano Mori22
304MORATAÁlvaro Borja Morata Martín22
305MUNITISPedero Munitis Álvarez22
306OLIVARESVicente Olivares Laguna22
307ORTIZAntonio Ortíz Alonso22
308OTXOTORENAJosé Manuel Otxotorena Santacruzp22
309OWENMichael Owen22
310PABLO GARCIAPablo Gabriel García Pérez22
311PLANELLESJuan Bautista Planelles Marco22
312ROVIRAIsidro Rovira Tuset22
313SAMITIERJosep Samitier Vilalta22
314TORREGROSAJosé Torregrosa Torregrosa22
315TORRESMiguel Torres Gómez22
316URQUIZUJuan José Urquizu Sustaeta22
317VIDALRafael Vidal Castillop22
318FELORafael Batista Hernández211
319GARAYEzequiel Garay211
320REGUILONSergio Reguilon Rodriguez211
321SECRETARIOCarlos Alberto de Oliveira Secretario211
322FRAILEAlfonso Fraile Sánchez211
323CONDE DE GOMARManuel Perez de Seoane y Fernandez-Salamanca22
324DEL CAMPOJerónimo Víctor Del Campo Lenguas22
325HELGUERAPedro Antonio Helguera Portillo22
326IRURETAJose Maria Irureta Abonz22
327LEMMELPablo Lemmel Malo de Molinap22
328MARTINEZCándido Martinez Collarp22
329MEJIAErnesto Mejia Saez22
330MONJARDINJuan Monjardin Callejon22
331MORALEDAFrancisco Moraleda Suarez22
332MUÑAGORRIJose Maria o Miguel Muñagorri Berraondo22
333PEREZFelix Perez Marcos22
334PEREZMiguel Ángel Pérez Pilipiux22
335QUESADA22
336TEUSEduardo Teus Lopez-Navarrop22
337TORRESManuel Torres Pastor22
338CHOLOJose Angel Ruiz Lopez22
339FRANCISFrancisco Javier Rodriguez Hernandez22
340AGÜEROJuan Bautista Agüero Sánchez11
341ALABADavid Alaba11
342ALVARO BENITOÁlvaro Benito Villar11
343ALVARO ODRIOZOLAAlvaro Odriozola Arzallus11
344ANDRESAndrés González Ponce11
345ATECAManuel Díaz Ateca11
346BABILONIJesús Pascual Babiloni Soler11
347BERRIDIFernando Fernández Berridi Lecuona11
348BORJAJosé Luis Borja Alarcónp11
349CABOJosé María Cabo Puigp11
350CASTIVIAJosé María Castivia Franco11
351CAYOLGilberto Cayol Lópezp11
352CICINHOCícero Joao de Cézare11
353CONTRERASPedro Contreras Gonzalezp11
354DANILODanilo Luiz da Silva11
355DE LA REDRubén de la Red Gutiérrez11
356DIDIWaldir Pereira11
357DIZFrancisco Diz Vázquez11
358DRENTHERoyston Drenthe11
359ELIASElias Paramio Álvarez11
360EMERSONEmerson Ferreira da Rosa11
361FERMINJosé Fermín Gutiérrez Martín11
362GALLARDOJuan Rodríguez Gallardo11
363GARCIAMariano Garcia De la Puerta11
364GARCIAManuel Garcia Gonzalez11
365GARCIA CALVOJosé Antonio García Calvo11
366GONZALEZAntonio Gonzalez González11
367GONZALEZEduardo Gonzalez Ruiz11
368GONZALEZJuan Gonzalez Lorenzop11
369HUNTELAARKlaas-Jan Huntelaar11
370JULIO CESARJulio César Santos Correa11
371KELLEMENGuillermo Kellemen11
372LOPE PEÑALope Peña Gómez11
373LOZANORafael Lozano Gómez11
374LUCAS SILVALucas Silva Borges11
375LUCIANOJean Luciano Durango11
376MARCETFrancisco Javier Marcet Mundo11
377MARCOSAlberto Marcos Rey11
378MASÓscar Tomás Mas Magallán11
379MEJIAÁlvaro Mejía Pérez11
380MERCADERJosé Mercader Valiente11
381MIÑANBRESÓscar Miñambres Pascual11
382MORGADOJuan Morgado Dorado11
383MUÑOZFrancisco Muñoz Martin11
384NEBOTJosé Ramón Nebot Canósp11
385NUÑEZAntonio Nuñez Tena11
386PALANCAMiguel Palanca Fernández11
387PAZOSManuel Pazos Gonzálezp11
388PEDRINPedro Mori Cuartas11
389PEPILLOJosé García Castro11
390PORTILLOJavier García Portillo11
391PRATJosé Prat Ripollés11
392RAFARafael Verdú Fernandez11
393REYESJosé Antonio Reyes Calderón11
394RODRIGUEZSergio Rodriguez Viera11
395SAMUELWalter Adrián Samuel11
396SANMIGUELEvaristo San Miguel Cobián11
397SANZAlfonso Sanz Jorge11
398SUAREZRafael Suárez del Villar Viña11
399TAMARGOBernardino Ángel Tamargo García11
400TAMAYOJosé Tamayo Alonso11
401TRIANARamón Triana Arroyo11
402URIAFrancisco Javier Álvarez Uría11
403VILLANUEVAAvelino Álvarez Villanueva11
404VITORIAAlberto Vitoria Soria11
405ANTILTOPHamit Altintop11
406CAMPAAurelio Campa Serrano11
407CELADA1Eustaquio Celada11
408COMINGESFrancisco Cominges Tapias11
409GIRALT1Armando Giralt11
410GIRALT1José Giralt11
411GIRALT1Mario Giralt11
412GOROSTIZAGA1José de Gorostizaga Lopez11
413ILLERASGuillermo Illera Cacho11
414JOHNSON1Arthur Johnson11
415MARCOS LLORENTEMarcos Llorente Moreno11
416MOLERA1Rafael Molera11
417ORTUÑOFernando Ortuño Blasco11
418PALACIOS1José Palacios Gutierrez11
419RAMOSHector Omar Ramos Delgado11
420SANCHEZ NEYRA1Antonio G. Sanchez Neyra11
421SANZFrancisco Sanz Duran11
422SEVILLA1Juan Sevillap11
423SPOTTORNO I1Alvaro Spottorno Topete11
424VILLAJuan Manuel Villa Gutierrez11
425ZABALO11
426CAMAVINGAEduardo Celmi Camavinga1
427DANIDaniel Garcia Lara11
428DANI CEBALLOSDaniel Ceballos Fernandez11
429DUBOBVKYPeter Dubovsky11
430LOSADASebastian Losada Bestard11
431RAMISLuis Miguel Ramis Montfort11
432THEO HERNANDEZTheo Hernandez11
433MARTOSJuan Jose Jimenez Martos11
434ACHRAF HAKIMIAchraf Hakimi0
435ALVAREZRicardo Alvarez Lobo0
436ARÍSTEGUI Andres Arísteguip0
437BENEGASPedro Pablo Benegas Aguirre0
438BENGURIAJose María Benguria Berreteaga0
439BERNABEUMarcelo Bernabeu Yeste0
440BESTIT IITomas Bestit Martínez0
441BORJA MAYORALBorja Mayoral Moya0
442BOUBONFernando Lopez-Quesada Bourbon0
443CABALLEROJuan Caballero Ribera0
444CANTEROFrancisco Cantero García0
445CARCELENJuan Antonio Carcelén García0
446CARCERLuis de Cárcer Disdierp0
447CORDERO0
448DE MIGUELAntonio De Miguel0
449DEL COSO0
450DINDURRAJosé Manuel Sanchez Dindurra0
451EBENS0
452ESCRIVÁLuis Escrivá de Romaní Roca de Toroges0
453GOMEZFrancisco Gomez Vicente0
454GONZALEZFrancisco Gonzalez Galan0
455GUIANCELuis Guiance Abreu0
456HERNANDEZPablo Hernandez Coronadop0
457JESUS VALLEJOJesus Vallejo Lazaro0
458JUANTORENA0
459LA SERNAJulio Gomez de la Serna0
460LOPEZPablo López Martín0
461LOPEZ0
462MACHIMBARRENAAlberto Machimbarrena Aguirrebengoa0
463MANZANEDOJuan de Manzanedo Mimenza0
464MARTINEZCándido Martinez Collar0
465MENENDEZBernardo Menedez Galan0
466MENGOTTIAdolfo Mengotti Arnaiz0
466MENGOTTI IIArturo Mengotti Arnaizp0
468MONTENEGROManuel Montenegro Murciano0
469MUGICAJosé Múgica Múgica0
470MUGUIROMiguel Angel de Muguiro Pierrad0
471NAVARROJose Antonio Navarro Canovas0
472ORDOÑEZEduardo Ordoñez Munguera0
473ÓSCARÓscar Rodriguez Arnaiz0
474PABLITOPablo Buey Portillo0
475PACHICHOPatricio Cifuentes Zarracina0
476PELAEZS. Pelaez0
477PEREZLuis Perez Lopez0
478PERISPedro Llorente Lopez0
479PICÓ0
480PRASTManuel Prast0
481REYFeliciano Rey Alvarez0
482RIVASNatalio Rivas0
483RODRIGUEZ-EGUINOAJoaquin Rodriguez Eguinoa0
484ROSITSKYWalter Rozitsky0
485SANSINENEAJose Maria Sansinenea Goñi0
486SAURALuis Saura del Pan0
487SERRA0
488SICILIAAntonio Sicilia Mendo0
488SIERRAAntonio Sierra Diez0
490SINESIOSinesio Cuadrado Morales0
491SOTOEmilio Soto Herrera0
492TORMOJosé Tormo Sanjuan0
493TORRADOLuis Torrado0
494TRIANAEnrique Romero Bravo0
495UNANUERamon Unánue Irulegui0
496URIBERamon de Uribe Echevarría0
497VALDERRAMAManuel Fernandez Valderrama0
498VICKERSTAFF0
499CASANOVA222
500ESPINOSA211
501BELAUNDE2Luis Belaunde Prendes11
502BAONZA2Francisco Baonza Garcia0
503AZURZA2Ramón Azurza Mutiozabal0
504ESCALERA20
505FAJARDO2Desiderio Fajardo Hermida0
506MIEG2Miguel Mieg0
507TORRES20
508URBINA2Luis Ortiz de Urbina0
509COSME2Jose Sirvent Basp0

Blau: jugadors en actiu amb el Barça
Vermell: jugadors que van vestir les dues samarretes, i van jugar contra els dos
Verd: va vestir les dues samarretes, però jugant pel Madrid era cedit
1: jugadors que van disputar la final de copa de 1902
2: jugadors “cedits” per altres clubs
3: també va jugar al CD Condal, filial del Barça