JUGADORS*TOTALLLIGAEUROPACOPASUPER COPACOPA LLIGANO OFICIAL5
1MESSILionel Andrés Messi45292861
2BUSQUETSSergio Busquets Burgos45282872
3XAVIXavier Hernández Creus4229364
4PIQUÉGerard Piqué Bernabeu40242772
5INIESTAAndrés Iniesta Luján38261651
6PUYOLCarles Puyol Saforcada322534
7SEGARRAJoan Segarra Iracheta3121281
8MIGUELIMiguel Bernardo Bianquetti3025141
12JORDI ALBAJordi Alba Ramos2919552
9DANI ALVESDaniel Alves da Silva2917264
10CÉSARCésar Rodríguez Álvarez282441
11VALDÉSVíctor Valdés Arribasp282224
13REXACHCarles Rexach Cerdà25214
14RIFÉJoaquim Rifé Climent252141
15ZUBIZARRETAAndoni Zubizarreta Urretap2518342
16RAMALLETSAntoni Ramallets Simónp2416441
17ALEXANKOJosé Ramón Alexanko Ventosa2416215
18CARRASCOFrancisco José Carrasco Hidalgo23161241
19FERRERAlbert Ferrer Llopis2315442
20AMORGuillermo Amor Martínez2314362
21SERGISergi Barjuán Esclusa2215124
22BAKEROJosé María Bakero Escudero2215341
23VILLAVERDERamón Alberto Villaverde Vázquez2213361
24GALLEGOFrancisco Fernández Rodríguez211741
25TENTE SÁNCHEZJosé Vicente Sánchez Felip211515
26PEDROPedro Eliezer Rodríguez Ledesma2110254
27ASENSIJuan Manuel Asensi Ripoll20191
28TORRESAntoni Torres García201731
29SADURNÍSalvador Sadurní Urpíp201641
30VÍCTORVíctor Muñoz Manrique201514
31GUARDIOLAJosep Guardiola Sala2014241
32VERGÉSMartí Vergés Massa201334
33MASCHERANOJavier Alejandro Mascherano20102351
34VELASCOJuan Zambudio Velascop191722
35BASORAEstanislau Basora Brunet191541
36OLIVELLAFerran Olivella Pons1914141
37JULIO ALBERTOJulio Alberto Moreno Casas19131141
38SUÁREZLuis Suárez Miramontes1911441
39EUSEBIOEusebio Sacristán Mena1911351
40GRÀCIASigfrid Gràcia Royo181441
41LUIS ENRIQUELuis Enrique Martínez García1813221
42NADALMiquel Àngel Nadal Homar1812421
43TER STEGENMarc-Andre Ter Stegenp1812241
44SERGI ROBERTOSergi Roberto Carnicer17121132
45BEGIRISTAINAitor Begiristain Mujika1710341
46CURTAJosep Puig Puig161423
47SEGUERJosep Seguer Sans161422
48KUBALALaszlo Kubala Stecz161312
49ELADIOEladi Silvestre Graells161331
50ESCOLÀJosep Escolà Segalés161332
51MARCIALMarcial Manuel Pina Morales16133
52RAKITICIvan Rakitic1612221
53STOITXKOVHristo Stoichkov161123
54ESTEBANEsteban Vigo Benítez161114
55EULOGIO MARTÍNEZEulogio Martínez Ramiro169251
56GENSANAEnric Gensana Merola167361
57CALVETFrancesc Calvet Puig151323
58RAICHJosep Raich Garriga151232
59GERARDOGerardo Miranda Concepción1510141
60LAUDRUPMichael Laudrup159332
61FUSTÉJosep Maria Fusté Blanch141311
62KOEMANRonald Koeman141121
63SUÁREZLuis Alberto Suárez Díaz1410221
64URBANOUrbano Ortega Cuadros149321
65GONZALVO IIIMarià Gonzalvo Falcón13131
66DE LA CRUZJesús Antonio de la Cruz Gallego13121
67KLUIVERTPatrick Stephan Kluivert13112
68MANCHÓNEduard Manchón Molina13112
69ABELARDOAbelardo Fernández Antuña131021
70FIGOLuis Filipe Madeira Caeiro131021
71ROBERTRoberto Fernández Bonillo131012
72SCHUSTERBernd Schuster131012
73BIOSCAGustau Biosca Pagès1394
74FLOTATSIsidre Flotats Vilanova13823
75URRUTIFrancisco Javier González Urruticoecheap13814
76JULIO SALINASJulio Salinas Fernández137242
77ALEXISAlexis Alejandro Sánchez Sánchez13643
78ZALDÚAJosé Antonio Zaldúa Urdanavia121111
79COCUPhilip John William Cocu12102
80JUAN CARLOSJuan Carlos Rodríguez Moreno121021
81RIVALDOVitor Borba Ferreira12102
82REIZIGERMichael Reizeger12912
83MORATALLAJosep Moratalla Claramunt12931
84KEITASeydou Keita127212
85MARCOSMarcos Alonso Peña12714
86FÀBREGASFrancesc Fàbregas Soler12552
87ADRIANOAdriano Correia Claro12534
88GONZALVO IIJosep Gonzalvo Falcón11111
89NOGUÉSJoan Josep Nogués Portalatínp11113
90PEDROLEsteve Pedrol Albareda11115
91BENÍTEZJulio César Benítez Amoedo1192
92BOSCHAndreu Bosch Pujol11923
93ZABALZAPedro María Zabalza Inda11921
94TEJADAJusto Tejada Martínez1174
95ABIDALEric Abidal11722
96GOIKOETXEAJon Andoni Goikoetxea Lasa117221
97RODRIFrancesc Rodríguez García115331
98KOCSISSandor Kocsis Peter113441
99ARTOLAPedro María Artola Urrutiap1010
100ELIASJaume Elias Casas10103
101OLMOAntonio Olmo Ramírez10101
102ZABALORamón Zabalo Zubiaurre10102
103COSTASEnrique Álvarez Costas1091
104PEREDAJesús María Pereda Ruiz de Temiño10821
105CALDERÉRamon Maria Calderé del Rey1082
106EVARISTOEvaristo Macedo Filho10731
107VILLADavid Villa Sánchez104222
108GOIBURUSeveriano Goiburu Lopetegui991
109NEESKENSJohannes Jacobus Neeskens99
110FRANK DE BOERFrank De Boer972
111GARAYJesús Garay Vecino972
112OVERMARSMarc Overmars972
113MARTINMariano Martín Alonso9721
114ROSALENManuel Rosalén Bellón9723
115DE JONGFrenkie de Jong9721
116SEMEDONelson Cabral Semedo96211
117DEMBÉLÉOusmane Dembélé96121
118ARCHIBALDSteven Archibald963
119GRACIAAntonio Gracia López9542
120GIOVANNIGiovanni Silva De Oliveira9522
121AROCHAÁngel Arocha Guillén882
122BRAVOJosé Bravo Domínguez883
123CRUYFFHendrick Johannes Cruijff88
124ETO'OSamuel Eto'o Fils88
125MARQUEZRafael Márquez çlvarez88
126RONALDINHORonaldo De Assis Moreira88
127NEYMAR JR.Neymar da Silva Santos Junior8711
128LINEKERGary Winston Lineker871
129SAVIOLAJavier Pedro Saviola Fernández862
130REINAMiguel Reina Santosp862
131VALLEJosé Valle Mas8621
132SERNARicardo Jesús Serna Orozco85122
133SOLERMiquel Soler Sarasols83141
134FONCHOAlfonso María Rodríguez Salas77
135PARERA IManuel Parera Penella773
136RAMOSJosé Antonio Ramos Huete771
137SANSJoan Sans Alsina773
138ZABALLAPedro Zaballa Barquín77
139ZUVIRÍARafael Dalmacio Zuviría Rodríguez771
140GABRIGabriel Garcia de la Torre761
141BALMANYADomènec Balmanya Perera7612
142FRANCOAntoni Franco Florensa7612
143MANOLOJosé Manuel Martínez Toral761
144COUTINHOPhilippe Coutinho Correia752
145LENGLETClement Lenglet752
146MARTÍ FILOSIANarcís Martí Filosia752
147MORENOTomás Hernández Burillo752
148PIERAVicenç Piera Pañella7525
149SOSPEDRAJaume Sospedra Julià7521
185ANSU FATIAnssumane Fati7521
150HESPRudofus Hurbertus Hespp752
151THIAGO ALCÁNTARAThiago Alcantara do Nascimento7241
152DECOAnderson Luis de Souza66
153MARTÍCristòfol Martí Batalla661
154OLEGUEROleguer Presas Renom66
155RAMONJoan Ramón Pera662
156SIMONSENAllan Rodenkam Simonsen661
157VAN BRONCKHORSTGiovanni Van Bronckhorst66
158MOTTAThiago Motta651
159CLARESManuel Clares García651
160VANTOLRÀMartí Ventolrà Fort6511
161BONANORoberto Óscar Bonanop642
162BENITOBenito García Cano6421
163POPESCUGheorghe Popescu642
164PUJOLLluís Pujol Codina642
165SAMITIERJosep Samitier Vilalta6428
166VIDALArturo Erasmo Vidal Pardo642
167BUSQUETSCarles Busquets Barrosop642
218PEDRIPedro González López6421
168PEDRAZAÁngel Pedraza Lamilla642
169JUAN CARLOSJuan Carlos Pérez López633
170MARADONADiego Armando Maradona Franco6312
171ALCÁNTARAPaulino Alcántara Riestra6610
172PINTOJosé Manuel Pinto Coloradop66
173ARNAUPatrici Arnau Pericàs551
174BRUGUEJoaquim Brugué Heras55
175CAYETANO RECayetano Ré Ramírez55
176GERARDGerard López Segú55
177HANKEJorge Hanke Hiron55
178HEREDIAJuan Carlos Heredia Araya55
179MULLERLucien Muller Schmidt55
180NAVARRO IIAlfons Navarro Perona551
181PESUDOJosé Manuel Pesudo Solerp55
182QUINIEnrique Castro González55
183TOURE YAYAGnegneri Yaya Touré55
184ALOISIOAloisio Pires Alves541
186COLLLluís Coll Hortal532
187ALFONSEDARamon Alfonseda Pons532
188ARTHURArthur Henrique Ramos de Oliveira Melo532
189SAGI BARBAEmili Sagi Liñán5329
268GAVIPablo Martín Páez Gavira5321
190MILLALuis Milla Aspas532
191ROMARIORomário da Souza Faria532
192UMTITISamuel Umtiti5321
193PERIKO ALONSOMiguel Ángel Alonso Oyarbide532
194TELLOCristian Tello Herrera5212
195LOPEZ REKARTELuis María López Rekarte5141
196TORRALBARamon Torralba Larraz5513
197ALCORIZAFrancesc Alcoriza Gimeno441
198BELLETTIJuliano Haus Belletti44
199BESTITCarles Bestit Martinez441
200BOJANBojan Krkic Pérez44
201BRAVOClaudio Andrés Bravo Muñozp44
202DE LA PEÑAIván de la Peña López44
203ESTELLAJuan José Estella Salas441
204FONTJoan Font Mañé44
205GRIEZMANAntoine Griezman44
206GUDJOHNSENEidur Smari Gudjohnsen44
207HENRYThierry Henry44
208LANDABURUJesúss Landaburu Sagüillo441
209MARCOS AURELIOMarcos Aurelio di Paulo44
210MASEnric Mas Mirandas444
211MORAPere Valentí Mora Marinép44
212ÒSCAR GARCIAÒscar Garcia Junyent44
213RAFAJoan Rafa Mas44
214ROGER GARCIARoger Garcia Junyent44
215SYLVINHOSilvio Mendes de Campos Junior44
216JUANITOJuan Díaz Sánchez431
217ANDRÉ GOMESAndré Filipe Tavares Gomes431
301ÈRIC GARCIAÈric Garcia Martret4311
219ROCHEMBACKFabio Rochemback422
220MIROLluís Miró Doñatep4222
221PIZZIJuan Antonio Pizzi Torroja422
222PLATKOFerenc Platko Kopiletzp422
223RONALDORonaldo Luiz Nazario de Lima422
224VITOR BAIAVitor Manuel Martins Baiap422
267ARAÚJORonald Federico Araújo da Silva4221
225CARRERASLluís Carreras Ferrer422
226SONY ANDERSONAnderson Da Silva Dit422
227AFELLAYIbrahim Afellay4121
228BAUGabriel Bau Fortanete445
229MALLORQUÍCasimir Mallorquí Tutusaus445
230MARTINEZVicenç Martinez Duart4411
231REGUERAEduard Reguera Andreu446
232ANGUERAAntoni Anguera Bernaus33
233ARGILAFernando Argila Pazzagliap33
234BARRIOSJosé Antonio Barrios Olivero33
235BRAITHWAITEMartin Braithwaite Christensen33
236CALORicardo Rodríguez Álvarez33
237CANALJosep Canal Viñas331
238CASTILLOJosé Carlos Castillo García-Tudela334
239DESTSergiño Gianni Dest331
240FORTESFrancisco Fortes Calvo33
241GARCIAAntonio García García33
242GIULYLudovic Giuly33
243GUZMANRamón Guzmán Martorell333
244KRANKLJohann Krankl33
245MATHIEUJérémy Mathieu33
246MORERAAlexandre Morera Soto33
247NICOLAUMateo Nicolau Garí33
248PEREZJosep Maria Pérez Boixaderas33
249ROJOJuan Carlos Pérez Rojo33
250RONALD DE BOERRonald De Boer33
251SASTREJosep Sastre Perciba334
252SAURAVicenç Saura Villalonga33
253SOTILHugo Sotil Yeren33
254SZEGEDINicolae Szegedi33
255VIDALLluís Maria Vidal Planella33
256ZAMBROTTAGianluca Zambrotta33
257ZENDENBoudewijn Zenden33
258CHRISTANVALPhilippe Charles Lucien Christanval321
259COCOFrancesco Coco321
260CZIBORZoltan Czibor Suhai3211
261ARESOPedro Pablo Areso Aramburu321
262IBORRAJosep Iborra Blancop321
263MAXWELLMaxwell Scherrer Cabelino Andrade321
264MENDONÇAJorge Alberto De Mendonça Paulino3211
265MORANEnrique Morán Blanco3211
266ALCACERFrancisco Alcácer García3211
348FERRAN TORRESFerran Torres Garcia211
269IVAN IGLESIASIván Iglesias Corteguera321
270MEMPHISMenphis Depay3211
271NANDOFernando Muñoz García3211
272PICHI ALONSOÁngel Alonso Herrera321
273BLANCLaurent Robert Blanc312
274VICENTEVicente González Sosa312
275WALTEREmil Walter Buckhard3121
276AMARILLARaúl Vicente Amarilla Vera312
277BAONZAFrancisco Baonza García334
278MASSANAAlfred Massana Urgellés333
279MASSANASantiago Massana Urgellés332
280PERISEnric Peris de Vargas336
281VINYALSFrancesc Vinyals Bou337
282AMUNIKEEmmanuel Amunike321
283CLOSFrancisco Javier Clos Orozco331
284ALFONSOAlfonso Pérez Muñoz22
285AMARILLOAlfredo Amarillo Kechichian22
286AMOROSFrancisco Amorós López222
287ARDA TURANArda Turan221
288ARETA IIEsteban Areta Vélez22
289BERKESSYElemér Berkessy221
290BETANCOURTFrancisco Betancourt Cocinero222
291BOGARDEWinston Bogarde22
292CASTROSantiago Castro Anido22
293CELADESAlbert Celades López22
294CRISTÓBALCristóbal Parralo Aguilera221
295CUBILLALuis Alberto Cubilla Almeida22
296DAMIÀDamià Abella Pérez22
297DANIDaniel García Lara22
298DE SANTOSVictoriano De Santos Troya22
299DIEGOFernando Diego Moliner221
300EDMILSONJosé Edmilson Gomes Moraes22
302ESKURZAXabier Eskurza García22
303FLORENCIOFlorencio Caffaratti Chisalvo22
304GAMONALLuis Gamonal Gago22
305GARCERANFrancisco Garcerán Hernández22
306GIOVANIGiovani Dos Santos Ramírez22
307HAGIGeorghe Hagi22
308HELGUERAPedro Antonio Helguera Portillo22
309HERRERITAEduardo Herrera Bueno22
310HILARIOJuan Hilario Marrero Pérez22
311KODROMeho Kodro Sejtanic22
312LARSSONHenrik Larsson22
313LEÓNAurelio León Rovira221
314MACIZOJosé Cirilo Macizo Cañadas22
315MARINHOMario Peres Ulibarri22
316MARTÍNJosé María Martín Rodríguez22
317MARTINEZVicenç Martínez Alama22
318MENDIETAGaizka Mendieta Zabala22
319MILITOGabriel Alejandro Milito22
320MINGUEZAÒscar Mingueza Garcia22
321MOLLDagoberto Moll Sequeira22
322MONTESINOSRamón Montesinos Calaf22
323NOGUERAAntoni Noguera Parés222
324PAULINHOJosé Cabral Bezerra22
325PELLICERCarlos Pellicer Vázquez22
326RAFINHARafael Alcántara do Nascimento22
327RAMÍREZAndrés Ramírez Gandullo22
328RIBASFrancesc Ribas Sanglas22
329RIQUELMEJuan Romón Riquelme22
330ROIGJoaquim Juan Roig22
331ROMEROJosé Luis Romero Robledo22
332SALASPascual Salas Usín22
333SEMINARIOJuan Roberto Seminario Rodríguez22
334SERRATAdjutori Serrat Giró22
335SIERRAVicent Sierra Sanz22
336THURAMRuddy Lilian Thuram Ulien22
337TOMEManuel Tomé Portela22
338TORRENTJoan Torrent Soler22
339TRINCAOFrancisco António Machado Mota Castro Trincao22
340VILÀJoan Vilà Bosch22
341ZABALALuis Zabala Echevarria22
342BUSTILLOMiguel Ángel Bustillo Lafoz211
343COUTOFernando Manuel Silva Couto211
344MUNLLOCHJuli Munlloch Marti211
345ALEIX VIDALAleix Vidal Parreu2111
377BALDEAlejandro Balde Martínez2111
346DE JONGLuuk de Jong211
347DENIS SUÁREZDenis Suárez Fernandez2111
408KESSIÉFranck Kessié2111
409KOUNDÉJules Koundé211
411LEWANDOWSKIRobert Lewandowski2111
349MONTOYAMartín Montoya Torralbo211
350NICONicolás González Iglesias2111
439RAPHINHARaphael Dias Belloli2111
351SONGAlexandre Dimitri Song Billong211
352FRADERAEsteve Fradera Serrat211
353GEOVANNIGeovanni Deiberson Mauricio22
354ARAMBURUFrancisco Aramburup221
355BRULluís Bru Masipóp228
356CARULLADomènec Carulla Bertràn222
357PLANASJosep Planas Artés222
358SANCHOAgustí Sancho Agustina225
359ALEXAlejandro García Casañas22
360CIRICDragan Ciric22
361DEULOFEUGerard Deulofeu Lázaro22
362DUGARRYChristophe Jéróme Dugarry22
363HERRERASebastià Herrera Zamora22
364AMADORAmador Lorenzo Lemosp221
365SALVASalvador Garcia Puig221
366ADAMAAdama Traoré Diarra11
367AGÜEROSergio Leonel Agüero del Castillo11
368ALDECOAEmilio Aldecoa Gómez11
369ALOYLluís Aloy Vidal11
370AMIGÓVicente Amigó Navarrop11
371ARANAJosé Arana Gorostegui111
372ARETIOJuan Rodríguez Aretio11
373ARNAUFrancesc Xavier Arnau Grabulosap11
374AUBACHJosep Aubach Gort11
375AUBAMAYANGPierre-Emerick Aubamayang111
376BADENESManuel Badenes Calduch112
378BARCELOJosep Barceló Font11
379BARDINAJosep Bardina Ballera11
380BASILIOBasilio Nieto Barranco11
381BIOWilliams Silvio Modesto Verísimo11
382CABANESMarius Cabanes Sabat11
383CANITOJosé Cano López11
384CEBALLOSCristobal Ceballos García111
385COLINOVicente Colino Hierro11
386COROMINASMiquel Corominas Queralt11
387CORRÓManuel Antonio Esteva Corró11
388CORTÉSAlfonso Cortés de Tena Dávila11
389COSBernardo Patricio Cos Luján11
390CRUZ IIVictorio Cruz Riverolp11
391DAVIDSEdgar Steven Davids11
392DUEÑASTeófilo Dueñas Samper11
393DUTRUELRichard Philippe Dutruelp11
394ESPUNYAlexandre Espuny Casas11
395FERNÁNDEZPedro Fernández Cantero11
396GÁMIZDavid Gámiz Viana11
397GARCIAManuel García Capdevila11
398GOICOLEAFrancisco Javier Goicolea Areitiop11
399GOYVAERTSFernand August Goyvaerts Deyrdey11
400HLEBAliaksandr Paulavic Hleb11
401HOMEDESRamon Homedes Vallès11
402
HUGHESLeslie Mark Hughes11
403IBRAHIMOVICZlatan Ibrahimovic11
404ILAIX MORIBAMoriba kourouna Hourouna11
405ISALGabriel Isal Miró111
406JEFFRENJeffren Isaac Suárez Bermúdez11
407JORDI CRUYFFJohan Jordi Cruijff11
410LECUONARamón Lecuona Bordegaray111
412LLÀCERIgnasi Llàcer Sornosa11
413LLORENSRamon Llorens Pujadasp115
414LUIS GARCÍALuis Javier García Sanz11
415MANDIArmando Fernández Prieto11
416MARAÑONRamón de Pablo Marañón11
417MARTÍNEZFrancisco Martínez Díaz11
418MAXI LÓPEZMaximiliano Gastón López11
419MUNIRMunir El Haddadi Mohamed11
420MUNTANERJoan Muntaner Roig11
421NAVARRO IJoaquim Navarro Perona111
422NETONorberto Murara Netop11
423NIETOJosé García-Nieto Romero11
424OBIOLSJosep Obiols Navarro11
425OKUNOWOSamuel Gbenga Okunowo11
426ORRIOLSRamon Orriols Canals11
427PABLO ALFAROPablo Alfaro Armengot11
428PADRONJosé Padrón Martín11
429PAGÉSJosep Pagés Pascual11
430PAISAntonio País Castroagudín11
431PALAUJosep Palau Busquet11
432PAREDESBatomeu Paredes Feliu11
433PASCUALPedro Pascual Ros112
434PELLEGRINOMauricio Andrés Pellegrino11
435PERICHEPedro Rocamora Pacheco11
436PROSINECKIRobert Prosinecki11
437QUARESMARicardo Andrade Quaresma Bernardo11
438QUIQUEEnrique Martín Navarrop11
440REINAJosé Manuel Reina Páezp11
441RIBAJosep Riba Nuet112
442RIBELLESEnric Ribelles Seró111
443ROBERTOCarlos Roberto de Oliveira11
444ROCASOLANO IIJuan Rocasolano Camacho11
445ROMEAFrancisco Romea Hernando11
446ROMERITOJulio César Romero Insfran11
447RUBIOJulián Rubio Sánchez11
448SAMPEDROFrancisco Sampedro Lluesma11
449SANCHEZ JARAFrancesc Xavier Sanchez Jara11
450SAURINAJoan Saurina Rovira11
451SERRATUSELLJosep Serratusell Abella11
452SIMAOSimao Pedro Fonseca Sabrosa11
453SOLÀCristòfol Solà Collp11
454SOLERSalvador Soler Boscà11
455SORINJuan Pablo Sorín11
456SUCOAndrés Parada Alvite11
457TORRAMiquel Torra Monzó11
458URIACHJoan Uriach Lafitap11
459VAManuel Va Esteve111
460VALEROJosep Valero Martínp112
461VAN BOMMELMark Van Bommel11
462VERGARAJulián Vergara Medrano111
463VERMAELENThomas Vermaelen111
464VIDALManuel Vidal de Cárcerp11
465VIDALManuel Vidal Hermosap11
466VILAJordi Vila Soler11
467VILLACAMPAJoan Villacampa Presegué11
468VIRGÓSFrancesc Virgós Baello11
469ALBÉNIZ1Alfonso Albéniz Jordana11
470ALEÑÀCarles Aleñà Castillo111
471ARGEMÍJosep Argemí Rocabert11
472BARTRAMarc Bartra Aregall11
473BAYOJosep Bayo Bernad11
474BRUFrancisco Bru Sanz111
475COSTAJosep Costa Faura113
476CUENCAJuan Isaac Cuenca López11
477ELIASBaldiri Elias Parés112
478ENRIQUE FERNÁNDEZEnrique Fernández Viola11
479ESTREMSPere Estrems Navarrap11
480GAMPER1Hans Gamper Haessig11
481JUSTFrancesc Just11
482LLOBET1Josep Llobet11
483MALCOMMalcom Filipe Silva de Oliveira11
484MEYER1George Meyer11
485MORRIS1,3Henry Ramon Jaime Morris de Olea11
486PÀMIES1,2Lluís Puelles Pàmiesp11
487PARSONS1John Parsons Alexander11
488STEINBERG1Udo Steinberg Werle11
489TERRADES1Bartomeu Terradas Brutau11
490VALDÉS1Miquel Valdés Padró11
491WITSCHGERichard Peter Witschge11
492WITTY1Frederick Arthur Witty Cotton11
493ABDEAbdessamad Ezzalzouli11
513CHRISTENSENAndreas Bodtker Christensen111
494DIGNELucas Digne111
495EKELUNDRonnie Michael Ekelund11
496FERRAN JUTGLÀFerran Jutglà Blanc11
497QUIQUE ESTEBARANZJosé Enrique Estebaranz López11
498NAYIMMohammed Alí Amar11
499ALEJANDROAlejandro Díaz García01
500ALFAROJoaquim Alfaro01
501ALLACKFranck Albert Allack03
502AMATJaume Amat Murtra03
503BARBAJoan Barba02
504BELL01
505BERDIÉJose Berdié Places01
506BLANCOEusebi Blanco Añaños04
507BRUGUERARamon Bruguera Álvarezp02
508BRUSSENDORF02
509CARLIERJacques Carlier01
510CASTEJÓNManuel Castejón01
511CELLA ICeferí Cella Quivent01
512CELLA IIArtur Cella Quivent01
514CILISSENJasper Cilessenp01
515COLOMÉJosep Colomé Rovira01
516COMAFrancesc Coma Vives03
517CONRADOConrado Gonzalez García01
518DA SILVALucidio Batista Da Silva01
519DOS SANTOSFausto Dos Santos01
520GALICIACarlos Galicia Vicente03
521GALVANYSalvador Galvany Ventura01
522GARCHITORENAJuan de Garchitorena de Carvajal02
523GRACIAJosep Climent Gràcia Bosch04
524GREENWELLJohn Richard Greenwell04
525GUMBAUJosep Gumbau01
526HODGEWilliam Hodge02
527HORMEUSalvador Hormeu Gardella04
528IÑAKI PEÑAIgnacio Peña Sotorresp01
529IRIZARJosé Marcelino Irizar Urbizo01
530JAVI GARCIAJavier García Almendro01
531JUANITOJuan García Torres01
532JULIÀJosep Julià Ribas01
533LAKATOSJosé Landazabal Uriarte02
534LLOBETPere Llobet02
535MAQUEDAPablo José Maqueda Andrés01
536MARTINEZ01
537MARTINEZ SAGIArmand Martinez Sagi02
538MOLINSPere Molins Pascual02
539MONTANÉJoaquim Montané Martí03
540MONTENEGROManuel Montenegro Murciano02
541MONTSERRATAntoni Montserrat Carrasquer01
542MORALESAntonio Morales Veloso03
543PEDRETJoan Pedret02
544PINILLAAntoni Pinilla Miranda01
545PINYOLFrancesc Pinyol01
546PLAZAMiquel Plaza03
547POMESFélix de Pomés Soler04
548PONSÀPere Ponsà Sala03
549RENYÉLluís Renyé Padrisap02
550RODRIGUEZJose Rodríguez Arias01
551ROVIRACarlos Maria Rovira02
552SAGRERASalvador Sagrera Pedret02
553SALÓJosep Saló Baliarda01
554SAMPERSergi Samper Montaña01
555SERRATSLeon Serrats02
556SUAREZEvangelino Suarez Prego01
557SURROCASalvador Martinez Surroca03
558TRUJILLOJuan Trujillo Dominguez01
559VALORFrancisco Valor Medina01
560WALLACECharles Malcolm Wallace Midgley02
561WALLACEPercival Francis Wallace Midgley02
562ZAMORARicardo Zamora Martínezp02
(URIACH)4Jaume Uriac Lafita

Blau: jugadors en actiu amb el Barça
Siena: jugadors que van vestir les dues samarretes, i van jugar contra els dos
Vermell: jugadors que van vestir les dues samarretes, però només van jugar amb el Barça contra el Madrid
Verd: jugador que va jugar als dos clubs, al Madrid en qualitat de cedit, i va jugar contra tots dos
1: jugadors que van disputar la final de copa de 1902
2: algunes fonts indiquen que va ser Vicenç Reig
3: jugador “cedit” per l’Hispània AC
4: existeix un dubte sobre el porter en un dels partits amistosos
5: els partit “no oficials” no estan sumats al tots

JUGADORSTOTALLLIGAEUROPACOPASUPER
COPA
COPA
LLIGA
NO
OFICIAL
1SERGIO RAMOSSergio Ramos García4531176
2GENTOFranscisco Gento López423147
3SANCHISMiguel Sanchis Hontiyuelo4229382
4BENZEMAKarim Mostafa Benzema402668
5RAULRaúl González Blanco3731222
6CASILLASIker Casillas Fernándezp3727244
7HIERROFernando Ruiz Hierro3725255
8SANTILLANACarlos Alonso González352825
9MICHELJosé Miguel González Martín del Campo3423362
10PIRRIJosé Martínez Sanchez31274
11MARCELOMarcelo Vieira da Silva3121226
12BUTRAGUEÑOEmilio Butragueño Santos3022242
13DI STEFANOAlfredo Di Stéfano Laulhé302046
14CRISTIANO RONALDOCristiano Ronaldo dos Santos Aveiro3018255
15AMANCIOAmancio Amaro Varela29263
16CHENDOMiguel Porlan Noguera2921332
17BUYOFrancisco Buyo Sánchezp292036
18CAMACHOJosé Antonio Camacho Alfaro282512
19MODRICLuka Modrić261944
20BENITOGregorio Benito Rubio24213
21ZOCOIgnacio Zoco Esparza24213
22ROBERTO CARLOSRoberto Carlos da Silva2418222
23SANTAMARIAJosé Emilio Santamaría Iglesias231724
24JUANITOJuan Gómez González231715
25GALLEGORicardo Gallego Redondo2316124
26PEPEKléper Laverán Lima Ferreira2314153
27VELAZQUEZManuel Velázquez Villaverde22193
28GROSSORamón Moreno Grosso22184
29KROOSToni Kroos221624
30CARVAJALDaniel Carvajal Ramos221534
31IPIÑAJuan Antonio Ipiña Iza21192
32GUTIJosé Maria Gutierrez Hernandez211722
33MIGUEL ANGELMiguel Ángel González Suárezp201622
34ZÁRRAGAJosé María Zárraga Martín20155
35VARANERaphaël Varane201352
36XABI ALONSOXabier Alonso Olano208264
37ALONSOJuan Adelarpe Alonsop19154
38CASEMIROCarlos Henrique Casemiro191333
39MARQUITOSMarcos Alonso Imaz191045
40DEL BOSQUEVicente del Bosque González181512
41STIELIKEUlrich Stielike181512
42HUGO SANCHEZHugo Sánchez Márquez181314
43SAN JOSEIsidoro San José Pozo181314
44PUSKASFerenc Puskas Biro181143
45HIGUAINGonzalo Gerardo Higuaín189144
46MUÑOZMiguel Muñoz Mozún17143
47NAVARRO IJoaquin Navarro Perona17143
48MARTIN VAZQUEZRafael Martín Vázquez171322
49MARCO ASENSIOMarco Asensio Willemsen171124
50MOLOWNYLuis Molowny Arbelo16151
51MICHEL SALGADOMiguel Ángel Salgado Fernández16142
52PACHINEnrique Pérez Díaz161042
53ARBELOAÁlvaro Arbeloa Coca168242
54DI MARIAÁngel Fabian Di María Hernández167234
55OZILMesut Özil165254
56QUINCOCESJacinto Fco. Fdez. de Quincoces López de Arbina15141
57BALEGareth Bale151131
58KHEDIRASami Khedira15834
59BARINAGASabino Barinaga Alberdi14122
60SANCHIS3Manuel Sanchis Martínez14113
61GORDILLORafael Gordillo Vázquez141112
62LUCAS VAZQUEZLucas Vazquez Iglesias14923
63HELGUERAIván Helguera Bujía13112
64LUIS ENRIQUELuis Enrique Martínez García13922
65BETANCORTAntonio Rodrigo Betancort Barrerap12111
66LESMES IIRafael Lesmes Bobed12111
67LEONAntonio Leon Amador12111
68ALONSOJesus Alonso Fernandez12102
69ALSÚAAntonio Alsúa Alonso12102
70REDONDOFernando Carlos Redondo Neri12102
71ISCOFrancisco Román Alarcón Suárez121011
72ANGELÁngel de los Santos Cano12912
73LASS DIARRALassana Diarra12822
74JOSE LUISJosé Luis López Peinado1284
75MILLALuis Milla Aspas12822
76ZAMORANOIván Luis Zamorano Zamora12822
77JOSEITOJosé Iglesias Fernández1275
78SOLANAJesús Ángel Solana Bermejo12642
79BAÑONJosé Bañon Gonzálezp1111
80GARCIA REMONMariano García Remonp1111
81REGUEIROLuis Regueiro Pagola11101
82ZIDANEZinedine Zidane1192
83SAUTOJosé Ramón Sauto Hurtado1183
84VALVERDEFederico Santiago Valverde Dipetta11812
85ISIDROIsidro Díaz González11812
86SEEDORFClarence Seedorf11722
87VINICIUS JUNIORVinicius José Paixao de Oiveira Júnior11722
88HUETEFélix Huete Peneño1010
89PAHIÑOManuel Fernández Fernández1010
90FIGOLuis Filipe Madeira Caeiro Figo1091
91ZAMORARicardo Zamora Martínezp1091
92CORONAJosé Llopis Corona1082
93OLIVAJoaquin Oliva Gomà1082
94COURTOISThibaut Coutoisp1082
95KEYLOR NAVASKeylor Antonio Navas Gamboap10622
96MIJATOVICPredrag Mijatovic10622
97MATEOSEnrique Mateos Mancebo10415
98DEL SOLLuis Del Sol Cascajares10442
99COENTRAOFábio Alexandre da Silva Coentrao10343
100SALGUEROJosé Antonio Salguero García10316
101LAZCANOJaime Lazcano Escolà99
102MORIENTESFernando Morientes Sánchez99
103AGUILARFrancisco Javier Aguilar García981
104LECUESimón Lecue Andrade981
105REGUEIROPedro Regueiro Pagola981
106PACO LLORENTEFrancisco Llorente Gento981
107NACHOJose Ignacio Fernandez Iglesias972
108CASADOPedro Casado Bucho9621
109MIERAVicente Miera Campos963
110RIALJosé Héctor Rial Laguía963
111ALDANAAdolfo Aldana Torres9612
112LASAMikel Lasa Goikoetxea9612
113VIDALJosé María Vidal Bravo954
114ALKORTARafael Alkorta Martínez9522
115CALLEJONJosé María Callejón Bueno9243
116BELMARNazario Belmar Martínez88
117HILARIOJuan Hilario Marrero Pérez88
118QUESADAFélix Quesada Mas88
119CIRIACOCiriaco Errasti Suinaga871
120EUGENIOEugenio Hilario Calvo871
121PINEDAFrancisco Pineda García871
122MAKELELEClaude Makelele Sinda862
123PAVONFrancisco Pavón Barahona862
124SOLARISantiago Hernán Solari862
125VICENTEJosé Vicente Trainp862
126PRUDENPrudencio Sánchez Fernández862
127AMAVISCAJosé Emilio Amavisca Gárate8521
128PANUCCIChristian Panucci8521
129DOMINGUEZRogelio Antonio Domínguez Lópezp8422
130RUIZAntonio Ruiz Cervilla8422
131CARVALHORicardo Alberto Silveira Carvalho82132
132ALDAYManuel Alday Marticorena77
133BECKHAMDavid Robert Joseph Beckham77
134CLEMENTEClemente Fernández López77
135DE FELIPEPedro Eugenio de Felipe Cortés77
136MACALACándido Gardoy Martín77
137OLASOLuis Olaso Anabitarte77
138OLMEDOPablo Olmedo Garmendia77
139PACHUCO PRATSFrancisco Prats Guerendiain77
140SOLJuan Cruz Sol Oria77
141BONETAntonio Bonet Silvestre761
142MAQUEDAJuan José Sánchez Maqueda761
143MCMANAMANSteven McManaman752
144BOTELLAPascual Botella Domingo752
145ILLGNERBodo Illgnerp752
146MOLEIROJosé Morales Berriguete752
147SANTISTEBANJuan Santisteban Troyano752
148MENDYFerland Mendy752
149PROSINECKIRobert Prosinecki752
150RODRYGORodrygo Goes752
151TENDILLOMiguel Tendillo Belenguer752
152GARCIA HERNANDEZFrancisco García Hernández752
153VALDANOJorge Alberto Valdano Castellano752
154KAKARicardo Izecson dos Santos Leite74111
155MARSALRamón Marsal Ribó743
156ALFONSOAlfonso Pérez Muñoz7412
157SUKERDavor Suker7322
158CALPEAntonio Calpe Hernández66
159ESPARZADesiderio Esparza Echauri66
160GAGOFernando Ruben Gago66
161JENSENHenning Jensen66
162KOPARaymond Kopaszewski Wlodarczyck66
163MARDONESJosé Mardones Llorente66
164MULLERLucien Muller Schmidt66
165NARROJesús Narro Sancho66
166PEÑAAnacleto Jose Maria Peña Salegui66
167PONTGuillermo Pont Serra66
168ROBERTO MARTINEZRoberto Juan Martínez Martínez66
169ROBINHORobson de Souza66
170RONALDORonaldo Luis Nazário de Lima66
171SAVIOSavio Bortolini Pimentel66
172TOURIÑOJuan Carlos Touriño Cancela66
173VIDALPablo Vidal Oliver66
174EMILINEmilio Alonso Larrazábal651
175RUBIÑANBenito Rubiñan Soutullo651
176ZUNZUNEGUIFernando Zunzunegui Rodríguez651
177QUEREJETAJosé María Querejeta Alberro642
178KARANKAAitor Karanka de la Hoz642
179KOVACICMateo Kovacic642
180MILITAOÉder Gabriel Militao642
181VILLAROYAFrancisco Javier Pérez Villarroya642
182HERRERAJesús Herrera Alonso6321
183ALBIOLRaul Albiol Tortajada6321
184VICTORVíctor Sánchez Del Amo6321
185SCHUSTERBernhard Schuster6312
186BONETFrancisco Bonet Serrano6312
187METGODJohannes Antonius Bernardus Metgod6312
188AGUSTINAgustín Rodríguez Santiagop624
189ARSUAGAPedro María Arsuaga Eguizábal55
190AZCARATEPedro Filiberto Azcarate Aguirre55
191FELIX RUIZFélix Ruiz Gabari55
192FLEITASSebastián Fleitas Miranda55
193GRANDEJosé Antonio Grande Cereijo55
194GUERINICarlos Alfredo Guerini Lacasia55
195MARIANOMariano Diaz Mejia55
196MORERARafael Morera Lopez55
197NETZERGünter Theodor Netzer55
198OLIVARESManuel Olivares Lapeña55
199RAUL BRAVORaúl Bravo Sanfélix55
200VERDUGOJuan Verdugo Pérez55
201PEREZ PAYÁJosé Luís Pérez-Payá Soler541
202SAÑUDOIldefonso Fernando Sañudo García541
203SERENAFernando Rodríguez Serena541
204HAGIGeorghe Hagi541
205MICHEMiguel García Martín5311
206BUENOManuel Bueno Cabral532
207DIEGO LOPEZDiego Lopez Rodriguezp532
208MARZÁGonzalo Marzá Trillesp532
209ROCHARicardo Roberto Barreto da Rocha532
210TEJADAJusto Tejada Martínez532
211JUAN JOSEJuan José Jiménez Collar532
212PARDEZAMiguel Pardeza Pichardo532
213NANDOFernando Muñoz García5212
214ATIENZA IIAngel Atienza Landeta44
215BREITNERPaul Breitner44
216CANNAVAROFabio Cannavaro44
217GARCIA CORTÉSRafael García Cortés44
218IVAN CAMPOIván Campo Ramos44
219LAUDRUPMichael Laudrup44
220MIGUEL PEREZMiguel Ángel Pérez Pilipiux44
221OLSENRoque Germán Olsen Fontana44
222RUBIOGaspar Rubio Melià44
223VAN NISTELROOYRuud van Nistelrooy44
224WOLFFEnrique Ernesto Wolff dos santos44
225ISIDROIsidro Sanchez Garcia-Figueras431
226MACANASJosé Macanás Pérez431
227CANARIODarcy Silveira Dos Santos422
228ALONSOGabriel Alonso Aristiaguirre422
229ARAQUISTAINJosé Araquistain Arrietap422
230ESCOBALPatricio Pedrol Escobal Lopez422
231ESSIENMichael Kojo Essien422
232JUNQUERAAndrés Avelino Zapico Junquerap422
233CAMAVINGAEduardo Celmi Camavinga422
234ESTEBANEsteban Gutiérrez Fernández422
235JAIMEJaime Sánchez Fernández422
236ADEBAYOREmmanuel Adebayor4121
237GRANEROEsteban Félix Granero Molina413
238ARANGURENEulogio Aranguren Labayru44
239ARANGURENSotero Aranguren Labayru44
240BERNABEUSantiago Bernabeu Yeste44
241ERICEJuan Antonio Erice Castroviejo44
242GOMEZ DE LA SERNAJulio Gomez de la Serna44
243PETITJuan José Petit de Ory44
244PETITRené Petit De Ory44
245ALABADavid Alaba33
246ARZANEGUIÁngel Arzanegui Uribe33
247BAPTISTAJúlio César Clemente Baptista33
248BECERRILJosé Becerril Minguela33
249CABRERAMiguel Cabrera Pérez33
250CELADESAlbert Celades López33
251COSMECosme Vázquez Subiabre33
252CUNNINGHAMLaurence Paul Cunningham33
253ESQUIVAEnrique Esquiva Gonzálezp33
254GEREMIGeremi Sorele Njitap Fotso33
255GURRUCHAGAManuel Gurruchaga Lavín33
256HEINZEGabriel Iván Heinze33
257HONLouis Hon Antonin33
258JAMES RODRIGUEZJames Rodriguez33
259JESEJesé Rodríguez Ruiz33
260KAREMBEUChristian Lali Kake Karembeu33
261MARINLuis Marín Sabater33
262MONTALVOJose Antonio Julian Montalvo Barragan33
263QUIQUEEnrique Sánchez Flores33
264RAFARafael Yunta Navarro33
265ROBBENArjen Robben33
266SABIDOAndrés Sabido Martín33
267SNEIJDERWesley Sneijder33
268VALLELuis Valle Benítez33
269VAN DER VAARTRafael Van der Vaart33
270VELOSOJosé Luis Fidalgo Veloso33
271ESNAIDERJuan Eduardo Esnáider Belén321
272ILLARRAMENDIAsier Illarramendi Andonegi321
273RUGGIERIÓscar Alfredo Ruggeri Zocola321
274SPASICPedrag Spasic321
275PORTUGALMiguel Ángel Portugal Vicario321
276CÉSARCésar Sánchez Domínguezp312
277FLAVIO CONCEIÇAOFlavio Conceiçao312
278ATIENZAAdolfo Atienza Landeta312
279JULIO LLORENTEJulio Llorente Gento312
280ARAGONSantiago Aragón Martínez312
281CAÑIZARESJosé Santiago Cañizares Ruizp312
282ZE ROBERTOJosé Roberto da Silva312
283ITOAndrés Alonso García312
284CASTELLJose Maria Castell Garcia33
285ADAUTOAdauto Iglesias Fernándezp22
286ALBERTYJyula Alberty Kiszelp22
287ANELKANicolas Anelka22
288ARBIZAMarcial Arbiza Urruti22
289BERNARDOAlberto Bernardo Murcia22
290CAMBIASSOEsteban Matías Cambiasso Deleau22
291ELICESHermenegildo Elices Rivas22
292EMILIOEmilio Sanchez Diaz22
293ESPINOSAJosé Luis Espinosa Pachonp22
294GARCIA NAVAJASAntonio García Navajas22
295GRAVESENThomas Gravesen22
296JANKOVICMilan Jankovic22
297JARNIRobert Jarni22
298JAROPedro Luis Jaro Reguerop22
299JAVI GARCIAFrancisco Javier García Fernández22
300LOPEZFrancisco López22
301LOZANOJuan Lozano Bohórquez22
302MACEDAAntonio Maceda Francés22
303MARAÑONRafael Carlos Pérez González22
304METZELDERChristoph Metzelder22
305MINOBernardino Serrano Mori22
306MORATAÁlvaro Borja Morata Martín22
307MUNITISPedero Munitis Álvarez22
308OLIVARESVicente Olivares Laguna22
309ORTIZAntonio Ortíz Alonso22
310OTXOTORENAJosé Manuel Otxotorena Santacruzp22
311OWENMichael Owen22
312PABLO GARCIAPablo Gabriel García Pérez22
313PLANELLESJuan Bautista Planelles Marco22
314ROVIRAIsidro Rovira Tuset22
315SAMITIERJosep Samitier Vilalta22
316TORREGROSAJosé Torregrosa Torregrosa22
317TORRESMiguel Torres Gómez22
318URQUIZUJuan José Urquizu Sustaeta22
319VIDALRafael Vidal Castillop22
320FELORafael Batista Hernández211
321GARAYEzequiel Garay211
322REGUILONSergio Reguilon Rodriguez211
323SECRETARIOCarlos Alberto de Oliveira Secretario211
324RÜDIGERAntonio Rüdiger211
325FRAILEAlfonso Fraile Sánchez211
326CONDE DE GOMARManuel Perez de Seoane y Fernandez-Salamanca22
327DEL CAMPOJerónimo Víctor del Campo Lenguas22
328HELGUERAPedro Antonio Helguera Portillo22
329IRURETAJose Maria Irureta Abonz22
330LEMMELPablo Lemmel Malo de Molinap22
331MARTINEZCándido Martinez Collarp22
332MEJIAErnesto Mejia Saez22
333MONJARDINJuan Monjardin Callejon22
334MORALEDAFrancisco Moraleda Suarez22
335MUÑAGORRIJose Maria o Miguel Muñagorri Berraondo22
336PEREZFelix Perez Marcos22
337PEREZMiguel Ángel Pérez Pilipiux22
338QUESADA22
339TEUSEduardo Teus Lopez-Navarrop22
340TORRESManuel Torres Pastor22
341DANI CEBALLOSDaniel Ceballos Fernandez22
342CHOLOJose Angel Ruiz Lopez22
343FRANCISFrancisco Javier Rodriguez Hernandez22
344AGÜEROJuan Bautista Agüero Sánchez11
345ALVARO BENITOÁlvaro Benito Villar11
346ALVARO ODRIOZOLAAlvaro Odriozola Arzallus11
347ANDRESAndrés González Ponce11
348ATECAManuel Díaz Ateca11
349BABILONIJesús Pascual Babiloni Soler11
350BERRIDIFernando Fernández Berridi Lecuona11
351BORJAJosé Luis Borja Alarcónp11
352CABOJosé María Cabo Puigp11
353CASTIVIAJosé María Castivia Franco11
354CAYOLGilberto Cayol Lópezp11
355CICINHOCícero Joao de Cézare11
356CONTRERASPedro Contreras Gonzalezp11
357DANILODanilo Luiz da Silva11
358DE LA REDRubén de la Red Gutiérrez11
359DIDIWaldir Pereira11
360DIZFrancisco Diz Vázquez11
361DRENTHERoyston Drenthe11
362ELIASElias Paramio Álvarez11
363EMERSONEmerson Ferreira da Rosa11
364FERMINJosé Fermín Gutiérrez Martín11
365GALLARDOJuan Rodríguez Gallardo11
366GARCIAMariano Garcia De la Puerta11
367GARCIAManuel Garcia Gonzalez11
368GARCIA CALVOJosé Antonio García Calvo11
369GONZALEZAntonio Gonzalez González11
370GONZALEZEduardo Gonzalez Ruiz11
371GONZALEZJuan Gonzalez Lorenzop11
372HUNTELAARKlaas-Jan Huntelaar11
373JULIO CESARJulio César Santos Correa11
374KELLEMENGuillermo Kellemen11
375LOPE PEÑALope Peña Gómez11
376LOZANORafael Lozano Gómez11
377LUCAS SILVALucas Silva Borges11
378LUCIANOJean Luciano Durango11
379LUMINAndriy Luminp11
380MARCETFrancisco Javier Marcet Mundo11
381MARCOSAlberto Marcos Rey11
382MASÓscar Tomás Mas Magallán11
383MEJIAÁlvaro Mejía Pérez11
384MERCADERJosé Mercader Valiente11
385MIÑANBRESÓscar Miñambres Pascual11
386MORGADOJuan Morgado Dorado11
387MUÑOZFrancisco Muñoz Martin11
388NEBOTJosé Ramón Nebot Canósp11
389NUÑEZAntonio Nuñez Tena11
390PALANCAMiguel Palanca Fernández11
391PAZOSManuel Pazos Gonzálezp11
392PEDRINPedro Mori Cuartas11
393PEPILLOJosé García Castro11
394PORTILLOJavier García Portillo11
395PRATJosé Prat Ripollés11
396RAFARafael Verdú Fernandez11
397REYESJosé Antonio Reyes Calderón11
398RODRIGUEZSergio Rodriguez Viera11
399SAMUELWalter Adrián Samuel11
400SANMIGUELEvaristo San Miguel Cobián11
401SANZAlfonso Sanz Jorge11
402SUAREZRafael Suárez del Villar Viña11
403TAMARGOBernardino Ángel Tamargo García11
404TAMAYOJosé Tamayo Alonso11
405TCHOUAMENIAurélien Djani Tchouameni11
406TRIANARamón Triana Arroyo11
407URIAFrancisco Javier Álvarez Uría11
408VILLANUEVAAvelino Álvarez Villanueva11
409VITORIAAlberto Vitoria Soria11
410ANTILTOPHamit Altintop11
411CAMPAAurelio Campa Serrano11
412CELADA1Eustaquio Celada11
413COMINGESFrancisco Cominges Tapias11
414GIRALT1Armando Giralt11
415GIRALT1José Giralt11
416GIRALT1Mario Giralt11
417GOROSTIZAGA1José de Gorostizaga Lopez11
418ILLERASGuillermo Illera Cacho11
419JOHNSON1Arthur Johnson11
420MARCOS LLORENTEMarcos Llorente Moreno11
421MOLERA1Rafael Molera11
422ORTUÑOFernando Ortuño Blasco11
423PALACIOS1José Palacios Gutierrez11
424RAMOSHector Omar Ramos Delgado11
425SANCHEZ NEYRA1Antonio G. Sanchez Neyra11
426SANZFrancisco Sanz Duran11
427SEVILLA1Juan Sevillap11
428SPOTTORNO I1Alvaro Spottorno Topete11
429VILLAJuan Manuel Villa Gutierrez11
430ZABALO11
431DANIDaniel Garcia Lara11
432DUBOBVKYPeter Dubovsky11
433LOSADASebastian Losada Bestard11
434RAMISLuis Miguel Ramis Montfort11
435THEO HERNANDEZTheo Hernandez11
436MARTOSJuan Jose Jimenez Martos11
437ACHRAF HAKIMIAchraf Hakimi0
438ALVAREZRicardo Alvarez Lobo0
439ARÍSTEGUI Andres Arísteguip0
440BENEGASPedro Pablo Benegas Aguirre0
441BENGURIAJose María Benguria Berreteaga0
442BERNABEUMarcelo Bernabeu Yeste0
443BESTIT IITomas Bestit Martínez0
444BORJA MAYORALBorja Mayoral Moya0
445BOUBONFernando Lopez-Quesada Bourbon0
446CABALLEROJuan Caballero Ribera0
447CANTEROFrancisco Cantero García0
448CARCELENJuan Antonio Carcelén García0
449CARCERLuis de Cárcer Disdierp0
450CORDERO0
451DE MIGUELAntonio De Miguel0
452DEL COSO0
453DINDURRAJosé Manuel Sanchez Dindurra0
454EBENS0
455ESCRIVÁLuis Escrivá de Romaní Roca de Toroges0
456GOMEZFrancisco Gomez Vicente0
457GONZALEZFrancisco Gonzalez Galan0
458GUIANCELuis Guiance Abreu0
459HERNANDEZPablo Hernandez Coronadop0
460JESUS VALLEJOJesus Vallejo Lazaro0
461JUANTORENA0
462LA SERNAJulio Gomez de la Serna0
463LOPEZPablo López Martín0
464LOPEZ0
465MACHIMBARRENAAlberto Machimbarrena Aguirrebengoa0
466MANZANEDOJuan de Manzanedo Mimenza0
467MARTINEZCándido Martinez Collar0
468MENENDEZBernardo Menedez Galan0
469MENGOTTIAdolfo Mengotti Arnaiz0
470MENGOTTI IIArturo Mengotti Arnaizp0
471MONTENEGROManuel Montenegro Murciano0
472MUGICAJosé Múgica Múgica0
473MUGUIROMiguel Angel de Muguiro Pierrad0
474NAVARROJose Antonio Navarro Canovas0
475ORDOÑEZEduardo Ordoñez Munguera0
476ÓSCARÓscar Rodriguez Arnaiz0
477PABLITOPablo Buey Portillo0
478PACHICHOPatricio Cifuentes Zarracina0
479PELAEZS. Pelaez0
480PEREZLuis Perez Lopez0
481PERISPedro Llorente Lopez0
482PICÓ0
483PRASTManuel Prast0
484REYFeliciano Rey Alvarez0
485RIVASNatalio Rivas0
486RODRIGUEZ-EGUINOAJoaquin Rodriguez Eguinoa0
487ROSITSKYWalter Rozitsky0
488SANSINENEAJose Maria Sansinenea Goñi0
489SAURALuis Saura del Pan0
490SERRA0
491SICILIAAntonio Sicilia Mendo0
492SIERRAAntonio Sierra Diez0
493SINESIOSinesio Cuadrado Morales0
494SOTOEmilio Soto Herrera0
495TORMOJosé Tormo Sanjuan0
496TORRADOLuis Torrado0
497TRIANAEnrique Romero Bravo0
498UNANUERamon Unánue Irulegui0
499URIBERamon de Uribe Echevarría0
501VALDERRAMAManuel Fernandez Valderrama0
502VICKERSTAFF0
503CASANOVA222
504BELAUNDE2Luis Belaunde Prendes11
505ESPINOSA211
506AZURZA2Ramón Azurza Mutiozabal0
507BAONZA2Francisco Baonza Garcia0
508COSME2Jose Sirvent Basp0
509ESCALERA20
510FAJARDO2Desiderio Fajardo Hermida0
511MIEG2Miguel Mieg0
512TORRES20
513URBINA2Luis Ortiz de Urbina0

Blau: jugadors en actiu amb el Barça
Vermell: jugadors que van vestir les dues samarretes, i van jugar contra els dos
Verd: va vestir les dues samarretes, però jugant pel Madrid era cedit
1: jugadors que van disputar la final de copa de 1902
2: jugadors “cedits” per altres clubs
3: també va jugar al CD Condal, filial del Barça